Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

bank ID - Norwegia

19 Postów
Gonia St
(Maldolores)
Wiking
WITAM MAZ ZMIENIAL NUMER Z D NUMBER na personalny podeszliśmy do banku babka nie kazala mu nic wypelniac powiedziała ze z automatu przyjdzie mu z banku (dnb) jakis kod za pomocą którego utowrzy sobie ten bank id jestem ciekawa czy to prawda jest to dla nas ważne bo jestem w ciazy i potrzebujemy się logować do roznych stron wyznaczyć lekarza itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałgosiaJustyna napisał:
WITAM MAZ ZMIENIAL NUMER Z D NUMBER na personalny podeszliśmy do banku babka nie kazala mu nic wypelniac powiedziała ze z automatu przyjdzie mu z banku (dnb) jakis kod za pomocą którego utowrzy sobie ten bank id jestem ciekawa czy to prawda jest to dla nas ważne bo jestem w ciazy i potrzebujemy się logować do roznych stron wyznaczyć lekarza itp


...jeżeli konsultantka w banku zamowila Wam podczas wizyty generator kodow jednorazowych*kodebrike do BankID to powinniscie otrzymać go pocztą. Hasło jednorazowego użycia do aktywacji BankID otrzymacie droga sms-ową.Jeżeli to hasło nie zadziała to zadzwońcie na infolinie 04800 a tam konsultant Was juz pokieruje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...dzięki,że mogłem Ci pomóc i znalazlaś dla mnie czas..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok