Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak zamknąc firme w norwegii ?? - Norwegia

2 Posty
Wiking
Jak zamknąć firme w norwegii? Firma niegdy nie miala zadnych dochodow poprostu nie poszlo i tak naprawde nigdy nie dzialala. chciałbym wiec ją zmknąć. Prosze o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jumaji napisał:
Jak zamknąć firme w norwegii?....
Przecież to takie proste...
Bierzesz klucz wkładasz do zamka .. zamykasz dokładnie drzwi przekręcasz klucz w zamku w poprawną stronę ...
Sprawdzasz skutek Swojej pracy ...wyjmujesz klucz z zamka ....I...
I masz dwie możliwości...
I.- wkładasz za szybkę w estetycznej ramce bo nuż , może się jeszcze przydać ... lub...
II.- podchodzisz do brzegu głębokiego Fiordu ...i rzucasz , jak najdalej tylko potrafisz...

No jest jeszcze jedna możliwość , jedank mniej bajeczna a prozaicznie prosta...
Swoją decyzję zgłaszasz na piśmie tam , gdzie przedtem się rejestrowałeś i po kłopocie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jumaji napisał:
Jak zamknąć firme w norwegii? Firma niegdy nie miala zadnych dochodow poprostu nie poszlo i tak naprawde nigdy nie dzialala. chciałbym wiec ją zmknąć. Prosze o pomoc.
słuchaj ja mam pomysła!!! ty wiesz jak otworzyć firmę w Norge, a ja wiem jak z tego mieć dochody może założymy spółkę zoo? ja ci będę naganiał następnych chętnych do założenia podobnych do twojej firm, ty będziesz brał 500 koron od porady, a 250 dasz mi od łepka
Pasi????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Emilia Jakubik
(emmaharper)
Wiking
Jak nie chcesz pomóc to się nie odzywaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Myta od Przemyta)
Wiking
emmaharper napisał:
Jak nie chcesz pomóc to się nie odzywaj.
Co prawda w awatarze jest wizerunek miłej niewiasty, jednak domyślam się iż jesteś BLĄDI.
Ewentualnie, jest to zwykła prowokacja administracji MN, ponieważ jest za mało kliknięć na minutę.
Inaczej, zwykła młoda kobieta, średnio rozgarnięta, nie napisała by takiej bzdury do tematu z przed PIĘCIU LAT.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
bebel
(bebel)
Nowicjusz
pewnie chciala pokazac chamstwo gabrila przez 5 lat pod roznymi ananimowymi nickami
dziadem byles i dalej jestes nic nie znaczacy balas gowna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

()
Wiking
bebel napisał:
pewnie chciala pokazac chamstwo gabrila przez 5 lat pod roznymi ananimowymi nickami
dziadem byles i dalej jestes nic nie znaczacy balas gowna

No proszę jaka treściwa odpowiedź adwokata niejakiej Blondi.
Ile bierzesz za poradę pisemną.
Przy okazji, jak piłeś z żalu za jakimś tam gabrilem, to nie pisz na forum w tym samym momencie, ponieważ efekt jest od razu widoczny i ośmieszający.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
andrzejek przeciez to ty wczoraj pochlales jak swinia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
polakkeninorge
(polakkeninorge)
Wiking
Zalezy jaka firma: czy jednoosobowa czy spolka kapitalowa tzw. AS.

???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
tekumulus
(tekumulus)
Wiking
pyta nie myta napisał:
ośmieszający.
Jezeli ktos jest tak wlasnie ośmieszający to ty. Siedzisz tu co najmniej 8 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Zebrales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.Sam okradasz Polakow i jeszcze oczerniasz innych publicznie .
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie Projekcja( nie mylic z erekcja)

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Poczytaj sobie swuj temat strejkowy a zobaczysz jaki z ciebie skurwysyn.Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: " Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije"
Jestes niczym .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok