Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

co nam może doradzić poseł Prawa i Sprawiedliwości - Norwegia

Czytali temat:
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Krystyna Pawłowicz do internautki: jest Pani zwykłą zazdrośnicą
Posłanka PiS wywołała kolejny raz niemałe zdziwienie. Wszystko za sprawą komentarza, jaki zamieściła na Facebook. W odpowiedzi na słowa jednej z internautek Pawłowicz napisała do niej m.in.: "Zazdrości mi Pani? Ciężkiej pracy całe życie? Wyczerpującej pracy poselskiej? Z zazdrości chce Pani, bym była biedna, chora i zdana na dobroć i łaskawość innych?".
Słowa te były reakcją na komentarz pod wpisem Pawłowicz o podwyżkach emerytur. "Co tam projekt wyroku – dostałam podwyżkę emerytury 5,46 brutto, a mój mąż -5,34 brutto. Posłanko, co ty na to, skoro bierzesz emeryturę dobrą i poselskie. Ja pracowałam 50 lat" – napisała internautka.

W odpowiedzi usłyszała: "Pani Zosiu, nie zaimponuje mi pani, ja pracuję już 40 lat, i jeszcze – jak Pan Bóg da – długie lata pracy przede mną. Trzeba było Pani Zosiu też sobie życie organizować, uczyć się i studiować nieustająco, nie stać z boku i starać się poprawiać życie wokół. Zazdrości mi Pani? Ciężkiej pracy całe życie? Wyczerpującej pracy poselskiej? Z zazdrości chce Pani bym była biedna, chora i zdana na dobroć i łaskawość innych? Jest Pani zwykłą zazdrośnicą. Leniwa? Proszę wziąć się też jeszcze za jakieś zajęcie, to i zazdrość Pani minie" – czytamy w komentarzu Pawłowicz.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Jesli chodzi o emerytury i renty to dzieje sie duzo dobrego.Juz wkrotce chwascie twoi rodzice
zostana pozbawieni uprzywilejowanych emerytur resortowych.Teraz ubecy i esbecy beda mieli
obnizone swiadczenia do poziomu sredniej krajowej.Konczy sie III RP, w ktorej oprawcy z czasow komunistycznych zyli, jak paczki w masle.
I tak trzymac i nie trza psuc ! Na pohybel komunie !

www.gazetaprawna.pl/artykuly/924654,esbe...-projekt-ustawy.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A czy apartamenty na Żoliborzu oferowane żydowskim współpracownikom UBP będą odbierane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Jabin z Hazo napisał:
Jesli chodzi o emerytury i renty to dzieje sie duzo dobrego.Juz wkrotce chwascie twoi rodzice
zostana pozbawieni uprzywilejowanych emerytur resortowych.Teraz ubecy i esbecy beda mieli
obnizone swiadczenia do poziomu sredniej krajowej.Konczy sie III RP, w ktorej oprawcy z czasow komunistycznych zyli, jak paczki w masle.
I tak trzymac i nie trza psuc ! Na pohybel komunie !

www.gazetaprawna.pl/artykuly/924654,esbe...-projekt-ustawy.html

Jak na razie to rzad kradnie,zabiera klasie robotniczej ulgi,prywatyzuje to co sie jeszcze da by miec na swoje pensyjki i ludziom oczy zamydlac.Jest to rzad nieudacznikow,ktory zostawi polske w ruinie.Jacek w jakim Ty swiecie zyjesz,mamy 2016 r. komuny dawno juz nie ma,zabawne ale psychole pokroju kaczora,kowalskiego,kukiza tak zaciekle walcza z komuna niczym Don Kichot z wiatrakami,a slawia i na piedestaly wystawiaja SOCJALISTE PILSUDSKIEGO,nie zapominajac o Dabrowszczakach sluzacych w wojnie domowej w Hiszpanii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jasta 102
(Jasta 102)
Wiking
WilhelmTell82 napisał:
Jabin z Hazo napisał:
Jesli chodzi o emerytury i renty to dzieje sie duzo dobrego.Juz wkrotce chwascie twoi rodzice
zostana pozbawieni uprzywilejowanych emerytur resortowych.Teraz ubecy i esbecy beda mieli
obnizone swiadczenia do poziomu sredniej krajowej.Konczy sie III RP, w ktorej oprawcy z czasow komunistycznych zyli, jak paczki w masle.
I tak trzymac i nie trza psuc ! Na pohybel komunie !

www.gazetaprawna.pl/artykuly/924654,esbe...-projekt-ustawy.html

Jak na razie to rzad kradnie,zabiera klasie robotniczej ulgi,prywatyzuje to co sie jeszcze da by miec na swoje pensyjki i ludziom oczy zamydlac.Jest to rzad nieudacznikow,ktory zostawi polske w ruinie.Jacek w jakim Ty swiecie zyjesz,mamy 2016 r. komuny dawno juz nie ma,zabawne ale psychole pokroju kaczora,kowalskiego,kukiza tak zaciekle walcza z komuna niczym Don Kichot z wiatrakami,a slawia i na piedestaly wystawiaja SOCJALISTE PILSUDSKIEGO,nie zapominajac o Dabrowszczakach sluzacych w wojnie domowej w Hiszpanii.


ty zaKODowany lewaku oderwany od koryta siedziesz na socjalu to sobie poczytaj swoja POprawne media


Wielkie cięcie esbeckich emerytur. Zamiast 20 tysięcy – 880 złotych miesięcznie

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dziennik-...utm_campaign=WykopHN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A może wypadałoby stanąć w TV1
Powiedzieć
Przepraszam polski narocie że miałem dziadków Żydów
że mój wuj był naczelnym prokuratorem wojskowym za stalinizmu
że byłem komunistycznym aktorem
I OBIECUJĘ oddać w przeciągu miesiąca apartament na Żoliborzu podarowany nam przez bezpieke Bieruta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Jasta 102 napisał:
WilhelmTell82 napisał:
Jabin z Hazo napisał:
Jesli chodzi o emerytury i renty to dzieje sie duzo dobrego.Juz wkrotce chwascie twoi rodzice
zostana pozbawieni uprzywilejowanych emerytur resortowych.Teraz ubecy i esbecy beda mieli
obnizone swiadczenia do poziomu sredniej krajowej.Konczy sie III RP, w ktorej oprawcy z czasow komunistycznych zyli, jak paczki w masle.
I tak trzymac i nie trza psuc ! Na pohybel komunie !

www.gazetaprawna.pl/artykuly/924654,esbe...-projekt-ustawy.html

Jak na razie to rzad kradnie,zabiera klasie robotniczej ulgi,prywatyzuje to co sie jeszcze da by miec na swoje pensyjki i ludziom oczy zamydlac.Jest to rzad nieudacznikow,ktory zostawi polske w ruinie.Jacek w jakim Ty swiecie zyjesz,mamy 2016 r. komuny dawno juz nie ma,zabawne ale psychole pokroju kaczora,kowalskiego,kukiza tak zaciekle walcza z komuna niczym Don Kichot z wiatrakami,a slawia i na piedestaly wystawiaja SOCJALISTE PILSUDSKIEGO,nie zapominajac o Dabrowszczakach sluzacych w wojnie domowej w Hiszpanii.


ty zaKODowany lewaku oderwany od koryta siedziesz na socjalu to sobie poczytaj swoja POprawne media


Wielkie cięcie esbeckich emerytur. Zamiast 20 tysięcy – 880 złotych miesięcznie

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dziennik-...utm_campaign=WykopHN

Akurat w Norwegii standartowa praca konczy sie po 37,5g,widmo zwolnienia moze Ciebie codziennie budzi i sie tu zalisz,no i co z tego ze byli SB-cy utraca emeryture?bedziesz jutro wracal do kraju z tego powodu?Sluchaj PRL byl respektowany przez wszystkie kraje oprocz Watykanu,bylo minelo dzisiaj mamy inne problemy.Od nowego rzadu wieje tylko nepotyzmem,partyjniactwem a nie realnymi zmianami.Kazde zwolnienie,ktore oni wymuszaja wiaze sie z wielomilionowymi w skali kraju odprawami,za ktore nomen omen zaplaca ich wyborcy.Domena "prawiczkow" jest kradniecie czyis kont,zawisc,klamanie i brak potomstwa.Jak kiedys pisalem,prawiczki kojarzone zawsze byly z blekitnookimi obroncami szlachty,arystokracji i kleru,a nie klasa robotnicza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kryśka jest oblatana we wszystkich tematach
...
- Maciej Stuhr w ogóle nie jest żadnym artystą, on jest po prostu ugładzonym maminsynkiem. Pajacuje, gdy widzi "wdzięczną" publiczność - ocenia w rozmowie z portalem Fronda Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS zaznacza, że bardzo rozczarowała ją także Anna Dymna.
wiadomosci.onet.pl/kraj/pawlowicz-stuhr-...-maminsynkiem/5mpzbj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Kryśka jest oblatana we wszystkich tematach
...
- Maciej Stuhr w ogóle nie jest żadnym artystą, on jest po prostu ugładzonym maminsynkiem. Pajacuje, gdy widzi \"wdzięczną\" publiczność - ocenia w rozmowie z portalem Fronda Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS zaznacza, że bardzo rozczarowała ją także Anna Dymna.
wiadomosci.onet.pl/kraj/pawlowicz-stuhr-...-maminsynkiem/5mpzbj


Wychodzi na to ,ze jest lepiej oblatana od ciebie Chwascie.
Janek Nowicki cale to towarzystwo wzajemnej adoracji -wspolczesnych pseudoaktorow bardzo trafnie opisuje nazywajac to obciachem i kiczem,a obecne aktorstwo to Mroczna epoka Mroczkow,gdzie Stuhr jest ich trzecim bratem.

"Oglądałem w telewizji przeniesiony z Teatru Narodowego spektakl "Narty Ojca Świętego" w reżyserii Piotra Cieplaka. Patrzyłem na Janusza Gajosa i myślałem sobie: kurwa, czy ktoś widzi, jak on gra? Czy Mroczek, Cichopek i cała ta serialowa hałastra widzą, co ten facet robi ze swoją rolą? Przecież tego, co on pokazuje w ciągu minuty, oni nie zrobią w ciągu całego życia... Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca."

i dalej o wspolczesnych Mroczkach:
- Ale może pan temu Mroczkowi niesłusznie odbiera wrażliwość? W końcu on gra...

- Gra? Pan żartuje! On niczego nie gra. W moim zawodzie ostali się w zasadzie tylko ci, którzy mają charaktery. Gajos, Frycz, Globisz, Trela, Władek Kowalski... Nazywam ich świętymi.



Jan Nowicki nigdy nie ukrywał, że bracia Mroczkowie są dla niego symbolem upadku sztuki aktorskiej, obciachu i kiczu. Razem z Kasią Cichopek. Przypomnijmy, jak radził im, żeby poszukali sobie uczciwej pracy, do której, w przeciwieństwie do aktorstwa, mają jakieś predyspozycje.
I to tyle ,o tych wszystkich celebrytach probujacych robic za aktorow.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a co z apartamentem prawdopodobnie wynegocjowanym przez naczelnego prokuratora LWP
na Żoliborzu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok