Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bardzo ważne - Norwegia

13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Witam wszystkich!
Mam pytanie małe : czy ktos ma namiary na jakas prace w okolicach hordaland??jestem z okolic bergen i poszukuje pracy,chodzilem po rożnych już biurach roznosilem cv ale ciężko teraz jest o prace.gdyby ktoś coś wiedział albo usłyszał na temat jakiejś pracy to prosze dac mi znać będę bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Zapomniałem dodać że jestem osobą uczciwa,pracowity,punktualny oraz ucze sie aktualnie norweskiego(jestem na poziomie poczatkujacym ale umiem co nieco powiedziec i zrozumiec takze jest ok)pracowalem jako pomocnik ogolno budowlany,pomocnik murarza,tynkowanie,malowanie,szpachlowanie,przy kostce brukowej,na produkcji przy tasmach itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Tiger1991 napisał:
Zapomniałem dodać że jestem osobą uczciwa,pracowity,punktualny oraz ucze sie aktualnie norweskiego(jestem na poziomie poczatotrafie zrozumiec o i powiejezykapoczatkujacympotrafiezrozumieccowalem jako pomocnik ogolno budowlany,pomocnik murarza,tynkowanie,malowanie,szpachlowanie,przy kostce brukowej,na produkcji przy tasmach itp


A na wozki widlowe masz papiery,bo tutaj to wazniejsze niz najlep sze szkoly z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Mam na wozki widlowe papier
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Mam uprawnienia na wozki widlowe ktore robilem w polsce i jeszcze mam na lifty ktore juz tutaj w norwegii byly zrobione
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Na zasilek zeby iść to z tego co wiem to trzeba mieć przerobione przynajmniej pół roku tutaj w norwegii a ja niestety ale nie mam a druga sprawa jestem tutaj dopiero 5miesiecy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Tiger1991 napisał:
Mam uprawnienia na wozki widlowe ktore robilem w polsce i jeszcze mam na lifty ktore juz tutaj w norwegii byly zrobione



Czyli masz kwalifikacje niezbedne do pracy w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Czlowieku co ty mi tu piszesz masz zamiar tak pierdolic glupio to nie pisz wcale bo tylko mnie wkurwiasz taka gadka ,to bylo zapytanie do normalnych ludzi nie to takich jak ty i wielu innych cwaniakow ktorzy tylko potrafia wpisywac glupio komentarze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
luki luk
(uisor)
Wiking
Forma jest dobra. Jedz do Pl na 3 tyg zrób trenera personalnego zrób Cross Fit trenera wróć i rób co lubisz za siano.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Łukasz Ryś dzieki bardzo za madry komentarz ale wydaje mi sie ze nie mam szans na to;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok