Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Profil to fake ale pytanie juz nie i prosze o konkretne odpowiedzi - Norwegia

Czytali temat:
Do Ra Rafal_ R6 Kornelia S. Marcin Widera Maciek G Milka ... Marta S Ewa Adam ja ja luki luk hei!sandokan yaroo68 jan nowak1 (720 niezalogowanych)
2 Posty
jan nowak1
(jan nowak1)
Wiking
Witam serdecznie.

Mam od kwietnia kontrakt który jest na około 6 tyg i będzie koniec.

Aczkolwiek chciałbym zostać po tym kontrakcie dłużej w Norwegi i teraz konkretnie pytanie.

Czy ma ktoś układ na załatwienie przez agencję jaką bądź w firmie pracy na budowie dla pomocnika. Pracowałem kilka lat w Szwecji przy wykończeniach oprócz tego w Polsce jako pomocnik.

Oczywiście za jakąś konkretną sume pieniędzy jeżeli to dojdzie do skutku.

Z zawodu mechanik ponad lat doświadczenia ten kontrakt od kwietnia też po części na warsztacie.

Jeżeli ktoś za kasę ma możliwość załatwienia kontraktu za KASE prosze o email badz prywatną wiadomość michalpawlak@yahoo.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
jan nowak1 napisał:
Witam serdecznie.

Mam od kwietnia kontrakt który jest na około 6 tyg i będzie koniec.

Aczkolwiek chciałbym zostać po tym kontrakcie dłużej w Norwegi i teraz konkretnie pytanie.

Czy ma ktoś układ na załatwienie przez agencję jaką bądź w firmie pracy na budowie dla pomocnika. Pracowałem kilka lat w Szwecji przy wykończeniach oprócz tego w Polsce jako pomocnik.

Oczywiście za jakąś konkretną sume pieniędzy jeżeli to dojdzie do skutku.

Z zawodu mechanik ponad lat doświadczenia ten kontrakt od kwietnia też po części na warsztacie.

Jeżeli ktoś za kasę ma możliwość załatwienia kontraktu za KASE prosze o email badz prywatną wiadomość michalpawlak@yahoo.com

Michale Pawlaku poczte też zmień
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
www.znawcy.pl co ja pisze znawcy no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
jan nowak1
(jan nowak1)
Wiking
email powstał w celach tego tematu.

Biorąc pod uwagę że najprędzej coś się załatwi "po gałęzi" nie ma co pytać jakie są szanse na pracę tylko czy są i za ile.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
luki luk
(uisor)
Wiking
Dobre dobre. Jak coś to do mnie na PM też poproszę info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok