Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie musze wypelnic druki w NAVie bym mogl sie leczyc w Polsce - Norwegia

2 Posty
Grzegorz k
(Grzegorz1979)
Wiking
Witam.
Mam pytanie
Jakie musze wypelnic druki w NAVie bym mogl sie leczyc w Polsce ,i zebym mogl przesylac chorobowe tez z PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
po pierwsze nie jedź do Polski to się "nagle" bądź "długotrwale" nie rozchorujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
po pierwsze nie jedź do Polski to się \"nagle\" bądź \"długotrwale\" nie rozchorujesz
Pijaczyno on chce tylko aby fachowcy go leczyli a nie weterynarze. Kazdy Norweg Ci powie ze boja sie leczyc w No
I jak to jest ze nirki lataja tanimi liniamo do Polski leczyc sie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
po pierwsze to w jaki sposób można drogimi liniami polecieć skoro LOT nie obsługuje
po drugie jak lekarz może być dobry w Polsce kiedy ukończył medycynę w szkole z numeru 1784 z Listy Szanghajskiej
polski lekarz to jest dobry do wystawienia zwolnienia na tydzień za 50 złotych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
No ale sa norweskie linie prawda? Ta Twoja lista to jak ranking fifa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
ARWU umiescil jedynie 2 polskie uczelnie oczywiscie w 4 setce. Podobnie zreszta CWUR.

www.shanghairanking.com/ARWU-Statistics-2015.html
cwur.org/2015/poland.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a Królestwo ma w pierwszej 200
trzy uczelnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
a Królestwo ma w pierwszej 200
trzy uczelnie

tak Stasiu ale to jest jak z produkcją np.
w Japoni wybudują 100 000 nowych fabryk i i to będzie wzrost o 1%
a np na Urainie jak wybudują fabrykę rowerów to to będzie wzrost o 100%

Ja się dziwię że Norwegia nie ma przynajmniej 10 uczelni w pierwszej 100 bo w końcu troli nauczyli liczyć
Noo sam przyznam że są fachowcami nie to co jakieś śmieszne odkrycia Polaków z ostatnich 10lat np.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
jasta102 napisał:
a Królestwo ma w pierwszej 200
trzy uczelnie

tak Stasiu ale to jest jak z produkcją np.
w Japoni wybudują 100 000 nowych fabryk i i to będzie wzrost o 1%
a np na Urainie jak wybudują fabrykę rowerów to to będzie wzrost o 100%

Ja się dziwię że Norwegia nie ma przynajmniej 10 uczelni w pierwszej 100 bo w końcu troli nauczyli liczyć
Noo sam przyznam że są fachowcami nie to co jakieś śmieszne odkrycia Polaków z ostatnich 10lat np.


Problem polega na tym, ze tak nie jest. Warto przeczytac metodologie jaka posluzyli sie tworcy obu rankingow. Natomiast dopuki nie ma alternatywnej metody oceny takich placowek to proponuje zakonczyc kwestionowanie obecnej.
Nie mozna powiedziec, ze cos jest chujowe a w zamian zaproponowac argumenty - bo ja tak uwazam. Zastanawia mnie, czy gdyby polskie uczelnie przewodzily stawce to tez rankingi by byly do dupy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
optymysta napisał:
jasta 102 napisał:
jasta102 napisał:
a Królestwo ma w pierwszej 200
trzy uczelnie

tak Stasiu ale to jest jak z produkcją np.
w Japoni wybudują 100 000 nowych fabryk i i to będzie wzrost o 1%
a np na Urainie jak wybudują fabrykę rowerów to to będzie wzrost o 100%

Ja się dziwię że Norwegia nie ma przynajmniej 10 uczelni w pierwszej 100 bo w końcu troli nauczyli liczyć
Noo sam przyznam że są fachowcami nie to co jakieś śmieszne odkrycia Polaków z ostatnich 10lat np.


Problem polega na tym, ze tak nie jest. Warto przeczytac metodologie jaka posluzyli sie tworcy obu rankingow. Natomiast dopuki nie ma alternatywnej metody oceny takich placowek to proponuje zakonczyc kwestionowanie obecnej.
Nie mozna powiedziec, ze cos jest chujowe a w zamian zaproponowac argumenty - bo ja tak uwazam. Zastanawia mnie, czy gdyby polskie uczelnie przewodzily stawce to tez rankingi by byly do dupy.

Zapytaj Staśka czy wspomniał by wtedy o polskich uczelniach.
Jeżeli nie ma alternatywnej metody to to tylko takie pierdolenie medialne i nabijanie komuś kasy. Warto też mocnego przeciwnika publicznie ośmieszyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok