Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odstąpię domki - Norwegia

10 Postów
Regina Idzikowska
(ReginaIdzikowska)
Wiking
Mam do odstąpienia domki do sprzątania rejon Telemark.Wymagane pozwolenie na pracę i numer personalny.Wskazana znajomosc języka norweskiego lub angielskiego. Wymagany takźe samochód. Kontakt do mnie 40565838 dzwonić proszę od 16
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ile trzeba zainwestować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eurorenovation
(Eurorenovation)
Wiking
Przyjechalem z Szkocji mam wlasny transport I bardzo dobry angielski mozesz mi powiedziec cos wiecej Tomek z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Regina Idzikowska
(ReginaIdzikowska)
Wiking
Jeżeli jesteś zainteresowany podany jest numer telefonu to zadzwoń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
przyjechales ze szkocji i bedziesz zasowal jak rengjøringsarbeider heh. Niestety Tomku w Norwegii mezczyzni nie myją kibli, to tylko robia kobiety
A w Polsce w Twoim domu rodzinnym od tego tez tylko kobiety? Masz zone? W norwegi faceci nie sprzataja? Uwazasz sie za kogol lepszego bo nie musisz sprzatac? A dlaczego sprzatanie to gorsza praca od Twojej? A moze znowu to ironia byla?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
bozenao
(bozenao)
Wiking
Ja mieszkam jakis czas w Norwegii i wiem na pewno ze mezczyzni sprzataja zawodowo i w domu tez pomagaja sprzatac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Blagam wytlumacz dlaczego sie nie nadaje?
No fakt dawno nie widzialem firm sprzatajacych a jeszcze dawniej kobiet w niej zatrudnionych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
bozenao napisał:
Ja mieszkam jakis czas w Norwegii i wiem na pewno ze mezczyzni sprzataja zawodowo i w domu tez pomagaja sprzatac
Oczywiscie ze tak. Jak zwykle ktos chce pisac tylko myslec juz nie chce. Kupili rodzice komputer i zamiast sie uczyc to pisze bzdury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
bozenao
(bozenao)
Wiking
Dobrze wiedziec z kim sie rozmawia ,Jak pan nic nie wie o mnie to prosze sie nie wypowiadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
bozenao napisał:
Dobrze wiedziec z kim sie rozmawia ,Jak pan nic nie wie o mnie to prosze sie nie wypowiadac
Pani Bozeno ja tylkonprzyznalem Pani racje. Cala reszta skierowana byla do tego co kibla nie sprzata.
Mok blad bo nie zacytowalem i tak wyszlo. Przepraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok