Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3 Posty
andrzej wdowiak
(andrzejwdowiak)
Wiking
szukam brukarza do polozenia kostki przed domem... tel 97746142
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
HotLips napisał:
polon napisał:
masz swoje lewactwo
www.facebook.com/Solidarni-z-Joann%C4%85...05542197984/?fref=nf


Właśnie wyszliśmy z ambasady Izraela, rozmawialiśmy tam z przedstawicielami tego państwa i polskimi oficjelami plany nowej ustawy, która mówi między innymi o tym, że ksenofobia, homofobia, rasizm, islamofobia, antysemityzm i nacjonalizm będą karane więzieniem do lat 5. Nie możemy się doczekać aż wejdzie ona w życie!


Jaka jest definicja lewactwa?
Czy ja sie pod ta kategorie podciagam, czy tylko pod kategorie polonorki?


I co to \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"lewactwo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ma wspólnego z pododnoszeniem składek małym przedsiębiorcom... zmiana tematu, bo jakoś trzeba odwrócić uwagę od tego że PiS podnosi podatki.
Jednak to może i dobra droga, więcej ludzi pracujących wyjedzie to system sam się unicestwi, bo urzędasy i nieroby tego nie utrzymają.

Albo Korwin wreszcie zostanie wysluchany.


Albo taki tramp donald we usraelu.

Dlaczego uwazasz ze Korwin nie ma szans?


Cysławie gdzie to jest napisane że Korwin nie ma szans...
Znowu jakieś projekcje masz.

Toc tramp nie zostanie wysluchany na poludniu. On co najwyzej zderonuje tam \\\"car bombe\\\" made in USA
Moze zle zrozumialem bos Tuska dodal i nie kumam po co i dlaczego. Bog mi swiadkiem zem nie Cysiek



Jakiego tuska, tramp imię to jakie ma, hæ?

Wybacz poza nazwiskiem i ogolnie pogladami nie wiem nawet jak ma na imie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok