Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Feriepenge nav 2016 - Norwegia

2 Posty
Asia121
(Asia121)
Wiking
Orientuje się ktoś kiedy nav wypłaca feriepenge? Doszły mnie słuchy że na początku roku,ale dokładnie kiedy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
Asia121 napisał:
Orientuje się ktoś kiedy nav wypłaca feriepenge? Doszły mnie słuchy że na początku roku,ale dokładnie kiedy?Od tego roku 2016-NAV zrezygnował z wypłaty tego świadczenia.
Jak wejdziesz na swoją stronę w nav.no, tam znajdziesz odpowiednie dokumenty w tej sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

()
Nowicjusz
napisał:
Dziadogrzyb napisał:
Asia121 napisał:
Orientuje się ktoś kiedy nav wypłaca feriepenge? Doszły mnie słuchy że na początku roku,ale dokładnie kiedy?Od tego roku 2016-NAV zrezygnował z wypłaty tego świadczenia.
Jak wejdziesz na swoją stronę w nav.no, tam znajdziesz odpowiednie dokumenty w tej sprawie.



dziadygo dlaczego kłamiesz i wprowadzasz ludzi w błąd:

www.nav.no/no/NAV+og+samfunn/Kontakt+NAV...k-for-forskuddstrekk

vil du få utbetalt feriepenger innen 31.mai

Sam piszesz bzdury, czytając tylko to co jest dla ciebie wygodne, a trzeba czytać wszystko i do końca.
Cytat po polsku:
"Zasiłek dla Bezrobotnych
Pierwsza wypłata zasiłków dla bezrobotnych w projekcie grudniu. W zależności od cyklu raportu będzie albo tydzień 47/48 lub w tygodniu 48/49.
Zarabianie dodatek do zasiłku dla bezrobotnych na wakacje przestały ze skutkiem od dnia 1 stycznia 2015 roku dodatek wakacyjny na podstawie zarobków w 2014 roku zostały zapłacone w styczniu / lutym 2015"
Tutaj oryginał"
"Dagpenger
Første utbetaling av dagpenger i desember er trekkfri. Avhengig av meldesyklusen din vil dette enten være uke 47/48 eller uke 48/49.
Opptjening av ferietillegget til dagpengene opphørte med virkning fra 1. januar 2015. Ferietillegg på bakgrunn av opptjening i 2014 ble utbetalt i månedsskiftet januar/februar 2015"
I to wszystko na cytowanej przez ciebie stronie:
www.nav.no/no/NAV+og+samfunn/Kontakt+NAV...k-for-forskuddstrekk

Dodam tylko iż osoba pytająca nie uściśliła dokładnie o jaki dodatek urlopowy "feriepenger" jej chodzi, dlatego też podałem informację o zwykłym świadczeniu dla bezrobotnych pobierających odpowiednie świadczenia z nav.no.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ewelina Bednarczyk
(EwelinaBednarczyk1)
Wiking
ja mam pytanie odnosnie zasilku , jesli ktos ma umowione spotkanie w nav i nie pojawi sie na nim z powodu choroby lub pobytu za granica to zabieraja zasilek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jeśli będąc w Polsce złamiesz coś sobie i załatwisz odpowiednią dokumentację lekarską to zasiłku nie zabiorą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
EwelinaBednarczyk1 napisał:
ja mam pytanie odnosnie zasilku , jesli ktos ma umowione spotkanie w nav i nie pojawi sie na nim z powodu choroby lub pobytu za granica to zabieraja zasilek ?
Jeżeli faktycznie chorujesz, to przecież odznaczasz to w internetowej "książce meldunkowej" i wtedy jesteś na chorobowym, a nie na bezrobotnym.
Jeżeli jednak jesteś faktycznie za granicą, a nie zgłosiłaś tego oficjalnie /np. wpisując urlop/ to już jest naprawdę twój problem, ponieważ od 01-01-2016 każdemu pobierającemu zasiłek, przysługuje płatny urlop bez względu na miejsce pobytu, nawet zagranicą.
Jednak takie informacje ma każdy indywidualnie zaznaczone na własnej stronie w systemie >nav.no<.
Jeżeli dostałaś taką informację, że masz się stawić w konkretnym dniu do nav na spotkanie to się staw!, ponieważ od 1 stycznia zaostrzono formalności co do zabierania zasiłków.
Takie informacje są również umieszczone na twojej indywidualnej stronie nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Hilton gdzie jesteś bo mnie tu na priwie molestują jak to się z tym złamaniem załatwia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ewelina Bednarczyk
(EwelinaBednarczyk1)
Wiking
ok skoro mam prawo do urlopu i wiem,ze to jest 20 dni to mam to zglosic przed wyjazdem ze wyjezdzam na 3 dni czy podczas wypelniania karty meldunkowej za 2 tyg moge to wypelnic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Dziadogrzyb napisał:
EwelinaBednarczyk1 napisał:
ja mam pytanie odnosnie zasilku , jesli ktos ma umowione spotkanie w nav i nie pojawi sie na nim z powodu choroby lub pobytu za granica to zabieraja zasilek ?
Jeżeli faktycznie chorujesz, to przecież odznaczasz to w internetowej \"książce meldunkowej\" i wtedy jesteś na chorobowym, a nie na bezrobotnym.
Jeżeli jednak jesteś faktycznie za granicą, a nie zgłosiłaś tego oficjalnie /np. wpisując urlop/ to już jest naprawdę twój problem, ponieważ od 01-01-2016 każdemu pobierającemu zasiłek, przysługuje płatny urlop bez względu na miejsce pobytu, nawet zagranicą.
Jednak takie informacje ma każdy indywidualnie zaznaczone na własnej stronie w systemie >nav.no<.
Jeżeli dostałaś taką informację, że masz się stawić w konkretnym dniu do nav na spotkanie to się staw!, ponieważ od 1 stycznia zaostrzono formalności co do zabierania zasiłków.
Takie informacje są również umieszczone na twojej indywidualnej stronie nav.


doi budy huju gabriel scierwo i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
EwelinaBednarczyk1 napisał:
ja mam pytanie odnosnie zasilku , jesli ktos ma umowione spotkanie w nav i nie pojawi sie na nim z powodu choroby lub pobytu za granica to zabieraja zasilek ?


zadzwoń powiedz że jesteś za granicą i tyle, spotkanie ci przełożą.

--------
I nie zapomnij kliknąć meldekort z komputera z polskim IP. Dasz radę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok