Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pytanie narazie czysto teoretyczne... - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Przemyslaw Chmielewski ela jankowska Jan Maryjan Anna O. Marcin Nn Marcin Marciński marco polo ass ass Josephvol.2 smith artek876 Jakubszostak HeartB (1055 niezalogowanych)
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Od razu zaznaczę że sytuacja jest na razie czysto hipotetyczna i bardzo zależy mi na waszych opiniach z życia wziętych a nie na negowaniu samego pomysłu i pisania czegoś w stylu :no fu..ing way" "nie uda się" itp...(co jest tu zauważyłem jakby w modzie...)
Pytanie moje jest takie:
Ile kasy muszę wziąć na około miesiąc czasu nie licząc samej drogi, wynajęcia mieszkania i jedzenia. Głównie na akcje związane z szukaniem pracy...komunikacja,urzędy,bilety ..no takie tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
nsb.no - tu mozesz sobie wpisac skad, do kad, za ile i kiedy chcesz jechac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Jakubszostak napisał:
Od razu zaznaczę że sytuacja jest na razie czysto hipotetyczna i bardzo zależy mi na waszych opiniach z życia wziętych a nie na negowaniu samego pomysłu i pisania czegoś w stylu :no fu..ing way\" \"nie uda się\" itp...(co jest tu zauważyłem jakby w modzie...)
Pytanie moje jest takie:
Ile kasy muszę wziąć na około miesiąc czasu nie licząc samej drogi, wynajęcia mieszkania i jedzenia. Głównie na akcje związane z szukaniem pracy...komunikacja,urzędy,bilety ..no takie tam.

Urzedy 0
Jakie bilety?
Komunikacja miejska ( tramwaj pociag autobus metro prom) ok 2000 nok Chyba ze szukasz pracy tylko w Oslo to yy.... 670 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Jakubszostak napisał:
Od razu zaznaczę że sytuacja jest na razie czysto hipotetyczna i bardzo zależy mi na waszych opiniach z życia wziętych a nie na negowaniu samego pomysłu i pisania czegoś w stylu :no fu..ing way\" \"nie uda się\" itp...(co jest tu zauważyłem jakby w modzie...)
Pytanie moje jest takie:
Ile kasy muszę wziąć na około miesiąc czasu nie licząc samej drogi, wynajęcia mieszkania i jedzenia. Głównie na akcje związane z szukaniem pracy...komunikacja,urzędy,bilety ..no takie tam.


Za malo zmiennych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Poruszam się swoim autem przez miesiąc, kupuje podstawowe produkty chleb,mleko,masło,woda -resztę mam. Jakieś piwo wieczorem może...pewnie to co wezmę nie starczy na długo...
Mam taki plan (według jednych na pewno karkołomny ale o tym na prawde nie chce czytać) że w ciągu miesiąca zaczepię się gdzieś choćbym taczką gnój miał wywozić krowom i doić ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jakubszostak napisał:
choćbym taczką gnój miał wywozić krowom i doić ...
coś a la wczesny Kukiz za dojczemarki u bauera

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
TAK!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Jakubszostak napisał:
Poruszam się swoim autem przez miesiąc, kupuje podstawowe produkty chleb,mleko,masło,woda -resztę mam. Jakieś piwo wieczorem może...pewnie to co wezmę nie starczy na długo...
Mam taki plan (według jednych na pewno karkołomny ale o tym na prawde nie chce czytać) że w ciągu miesiąca zaczepię się gdzieś choćbym taczką gnój miał wywozić krowom i doić ...


Niech napisze co umie i w jakim jezyku godo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Drodzy czytelnicy.
Chciałem orientacyjnie wiedzieć jaką kwotę mam wziąć na miesiąc czasu nie licząc kwatery i jedzenia a nie oceniać moją przydatność do podciągania pkb w Norwegii tudzież kwalifikacji językowych...
Angielski jest i jakieś tam umiejętności czy jak kto woli "moce" są.Nie jest źle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
jasta102 napisał:
Jakubszostak napisał:
choćbym taczką gnój miał wywozić krowom i doić ...
coś a la wczesny Kukiz za dojczemarki u bauera



Najbardziej podoba mi się ten blask świetlisty na ścianie....to Gandalf?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok