Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z wypłaceniem? - Norwegia

3 Posty
free1006
(free1006)
Wiking
Cześć czy ktoś może mi pomóc odnośnie mojego problemu, a mianowicie.
Pracowałem na kontrakt, a w międzyczasie wyrabiałem skattetaten wszytko ok, więc następny krok założenie konta bankowego i tu zaczęły się schody, bo nie mam paszportu.
I nie mam możliwości wyrobienia go przed powrotem do Pl czyli po 20 Listopada
Czy mój pracodawca może przelać pieniądze na moje Polskie konto albo jak może to zrobić by wypłacić mi te pieniądze gdy ja nie posiadam konta w Norwegii?
cały czas coś kręci, że to nie takie łatwe, że musiał by mi dać kontrakt na 3 miesiące
z góry dziękuje za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Witam! konta faktycznie bez paszportu w norwegii nie otworzysz,natomiast pracodawca moze dokonac przelewu na dowolne konto nawet polskie (troche to bedzie cie wiecej kosztowalo bo nie dosc ze musi przewalutowac to jeszcze dojdzie oplata za przelew)ja osobiscie polecam tobie przelew na konto zaufanej osoby tu na miejscu w norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Elwira Elwira
(Elwira33)
Wiking
Paszport możesz wyrobić w Norwegii w ambasadzie, a nie robić komuś problem i wpłacać na jego konto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Elwira co masz na mysli piszac problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Elwira Elwira
(Elwira33)
Wiking
Że mogą mu zaliczyć większy podatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
A niby za co ? Ze mna robi od czterech miesiecy jedna polka miala taki sam problem bo nie mogla zalozyc konta na dowod dopiero teraz z paszportem to zrobila wiec pieniadze za pazdziernik dostanie na swoje konto a dotychczas pracodawca przesylal pieniadze na moje nie nasza wina ze na dowod mozna jezdzic po calej europie zarejestrowac sie w skatteetaten i na policjia w banku nie (tak wiem wiem to NORWEGIAAAAAAAAAAA)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Elwira33 napisał:
Że mogą mu zaliczyć większy podatek

Komu niby maja zaliczyc wiekszy podatek i od czego ?
Na przelewie bedzie informacja co to za przelew, za co i dla kogo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Elwira33 napisał:
Paszport możesz wyrobić w Norwegii w ambasadzie, a nie robić komuś problem i wpłacać na jego konto.

Tiaaa...najpierw wybrac wolny termin (kilka tygodni oczekwania), a pozniej czekac ok. 6 tygodni na paszport. To chyba ze 2, albo i 3 wyplaty poleca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Elwira Elwira
(Elwira33)
Wiking
To nic ale na jego koncie będzie więcej kasy, jak zrobi to raz to nie ma problemu, proszę zadzwonić i dopytac, to jest twoje konto i ich nie interesuje że są wypłacane pieniądze dla innej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Elwira Elwira
(Elwira33)
Wiking
W Polsce też czeka się miesiąc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok