Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasilek dla Dziecka - Norwegia

Czytali temat:
valdez valdez monika mania Rafal_ R6 eivind T.A Magda Lena Piotr B Kasia Tłumacz MultiNOR Konsultant Kasia K Kosmetyczka Edyta Mikolaj Solomenko Tomasz 803 Rafael1 (1278 niezalogowanych)
3 Posty
Rafael1
(Rafael1)
Wiking
Czesc mam male pytanko czy dosteje sie zasilek na dziecko jesli jestem z zona po rozwodzie i nie mamy wspolnego adresu zamieszkania? jesli jestem ojcem dziecka juz wlasne dzieci? dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Zasiłek dla dziecka dostaje osoba,która ma prawa do opieki nad dzieckiem.To chyba naturalne jest wszędzie na świecie. Nie kombinuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
monika mania
(julik.bm)
Wiking
na pewno nie ,musisz miec z dzieckiem ten sam adres
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafael1
(Rafael1)
Wiking
ja posiadam prawa do dziecka... wiec moge sie strac o taki zasilek? syn jest z pierwszego malzenstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafael1
(Rafael1)
Wiking
to moje drugie dziecko z druga kobieta moze miec zasilek a moje pierwsze dziecko musi ucierpiec poniewaz juz z jego matka nie zyje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
monika mania
(julik.bm)
Wiking
jesli ty msz tylko prawo ,to mozesz sie starac i ten adres ten sam musicie miec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
monika mania
(julik.bm)
Wiking
i musisz miec akt urodzenia dziecka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Rafael1 napisał:
Czesc mam male pytanko czy dosteje sie zasilek na dziecko jesli jestem z zona po rozwodzie i nie mamy wspolnego adresu zamieszkania?Jeśli masz na myśli zasiłek rodzinny lub/i opiekuńczy, możesz mieć prawo do wypłaty tego typu świadczenia na dziecko z poprzedniego małżeństwa, jeśli nadal masz prawną opiekę nad dzieckiem i jesteś w stanie udowodnić, że się nim stale opiekujesz.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: mail: info@multinor.no, +48 58 743 07 53 / +47 21 999 409.
Zgłoś wpis
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Rafael1 napisał:
to moje drugie dziecko z druga kobieta moze miec zasilek a moje pierwsze dziecko musi ucierpiec poniewaz juz z jego matka nie zyje?
Ucierpieć? A pod jakim względem?
Zasiłek, tzw. rodzinne pobiera rodzic, który mieszka z dzieckiem na stałe, czyli w tym wypadku nie jesteś to ty, tylko matka dziecka. Ona ma prawo ten zasilek pobierać, a nie ty. Ty masz obowiązek płacić alimenty.
Możecie tez barnetrygd podzielić, jeżeli dziecko spędza dwa tygodnie w miesiącu u ciebie i dwa u matki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok