Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wypowiedzenie z pracy - Norwegia

Czytali temat:
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Mam pytanie czy na wypowiedzeniu musi byc podany konkretny powod dlaczego jestem zwolniony ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Może, nie musi o ile pracodawca ci pójdzie na ręke.

Co zajebałeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
SENTEX napisał:
qmuluskrakow napisał:
Mam pytanie czy na wypowiedzeniu musi byc podany konkretny powod dlaczego jestem zwolniony ?
Tak na wypowiedzeniu powino byc podane jaki jest powod jest to bardzo wazne przy pozniejszym kontakcie z NAV

Tobie co wpisali?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Nic. Podobno ze wzgledow ekonomicznych. Na wypowiedzeniu mam napisane ze na podstawie rozmowy. Rozmawialismy ze ekonomia zla i ze musza mnie zwolnic. 4 dni poznej mowia ze permitering. Tydzien. Pozniej ze zwolnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
qmuluskrakow napisał:
Nic. Podobno ze wzgledow ekonomicznych. Na wypowiedzeniu mam napisane ze na podstawie rozmowy. Rozmawialismy ze ekonomia zla i ze musza mnie zwolnic. 4 dni poznej mowia ze permitering. Tydzien. Pozniej ze zwolnienie.Muszą dokładnie uściślić przyczynę zwolnienia, taki niejasny wpis, może skutkować tym, że NAV zakwalifikuje to jako zwolnienie z twojej winy i należne dagpenger przesuną o 8 tygodni.
Na sluttatest do NAV musi być precyzyjnie napisana przyczyna zwolnienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
napisał:
qmuluskrakow napisał:
Nic. Podobno ze wzgledow ekonomicznych. Na wypowiedzeniu mam napisane ze na podstawie rozmowy. Rozmawialismy ze ekonomia zla i ze musza mnie zwolnic. 4 dni poznej mowia ze permitering. Tydzien. Pozniej ze zwolnienie.Muszą dokładnie uściślić przyczynę zwolnienia, taki niejasny wpis, może skutkować tym, że NAV zakwalifikuje to jako zwolnienie z twojej winy i należne dagpenger przesuną o 8 tygodni.
Na sluttatest do NAV musi być precyzyjnie napisana przyczyna zwolnienia.


To przecież jest precyzyjne, lanie wody ale zawsze. Gdyby było faktycznie z winy pracownika to by na 100 % napisali o tym. Teraz wizyta w NAV jedynie. na odwołanie się od decyzji masz trzy dni, jesteś w związkach to idź do nich po konsultacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
qmuluskrakow napisał:
Nic. Podobno ze wzgledow ekonomicznych. Na wypowiedzeniu mam napisane ze na podstawie rozmowy. Rozmawialismy ze ekonomia zla i ze musza mnie zwolnic. 4 dni poznej mowia ze permitering. Tydzien. Pozniej ze zwolnienie.

Teraz to lec do NAV i zapukaj do okienka po pieniazki. Idzie zima, to pracy i tak nie dostaniesz.
Glowa do gory i pisz nowe cv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Nie jestem w zwiazku. Na odpowiedz mam 14 dni. Pytanie tylko czy sie klocic zeby wpisali dlaczego mnie zwalniaja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
W moim przypadku napisali ze firma nie ma pracy wiec jak ktoś wczesniej napisał jak byś coś ty zawalił to na pewno by to napisali. Nie przejmuj sie życie toczy sie dalej to nie koniec świata. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Satan napisał:
qmuluskrakow napisał:
Nic. Podobno ze wzgledow ekonomicznych. Na wypowiedzeniu mam napisane ze na podstawie rozmowy. Rozmawialismy ze ekonomia zla i ze musza mnie zwolnic. 4 dni poznej mowia ze permitering. Tydzien. Pozniej ze zwolnienie.

Teraz to lec do NAV i zapukaj do okienka po pieniazki. Idzie zima, to pracy i tak nie dostaniesz.
Glowa do gory i pisz nowe cv.

Mam 3 miesiace wypowiedzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok