Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

skatekort na rok 2015 - Norwegia

11 Postów
Leszek Jac...ski
(Lechu06)
Wiking
Witam ! czy ktoś mógłby doradzić czy i jak można pobrać swój skattekort na ten rok 2015. PILNE!
Firma ,do której mam jechać chce dokument na rękę.Bo gdy nie dostarczę to będą potrącać 50%
podatku... Inne firmy wzięły fedselsnommer i sami pobrali i grało.HGW? Dzięki z góry . Pozdrawiam! L.J.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Co to za firma, ktora nie wie, ze teraz skattekort pracownika jest dostepny dla pracodawcy na stronie internetowej skatteetaten ? Przekaz im, ze powinni sie doinformowac, a nie wymagac od Ciebie czegos, co juz od jakiegos czasu nie funkcjonuje papierkowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Leszek Jac...ski
(Lechu06)
Wiking
Dzięki Ci za odp. czyli wynika z tego ,że ja sam przez internet nie mogę pobrać tego kwitu . Będę musiał jechać do Alesund do podatkowego bo jadę do Sovik-u-a ? Pozdr.!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ale Ty nic nie masz pobierac. Jak sie zglosisz do skatteetaten i powiesz, ze chcesz pobrac karte dla pracodawcy, to z podziwu nie wyjda Powiedz, zeby do niego zadzwonili i pouczyli gdzie i jak ma pobra Twoja karte.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Lechu06 napisał:
Dzięki Ci za odp. czyli wynika z tego ,że ja sam przez internet nie mogę pobrać tego kwitu . Będę musiał jechać do Alesund do podatkowego bo jadę do Sovik-u-a ? Pozdr.!
-------------
Podobno w tej części Norwegii posługują się takimi małymi plastikowymi pudelkami do których się mówi i gdzieś dalej nas słyszą - np. w taxoffice. Nazywają to ustrojstwo telefonami czy jakoś tak.No tak gadaja, ale głowy nie dam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
krystain znowu pojechal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Leszek Maliszewski
(leszekmaliszewski)
Wiking
Fakt jest faktem, że pracodawca sam to sobie może ściągnąć. Sam możesz to zrobić w necie, jak masz konto w Altinn, w opcji wyszukiwania wpisujesz skattekort 2015, przechodzisz do opcji rezerwacja online i jak masz tam maila wpisanego to Ci prześlą , jak nie to wizyta w Skatt, każdy skat , nieważne gdzie, wydrukuje Ci Twoja kartę, karta jest przypisana do D numeru. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok