Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prawo jazdy - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Lidia M
(lidia69)
Wiking
Czy ktos wie gdzie mozna tanio i bez naciagania na kolejne lekcje zrobic kurs prawa jazdy kat.B? dotyczy okolic Lørenskog, Rælingen, Skedsmo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
lidia69 napisał:
Czy ktos wie gdzie mozna tanio i bez naciagania na kolejne lekcje zrobic kurs prawa jazdy kat.B? dotyczy okolic Lørenskog, Rælingen, Skedsmo.Dlaczego na samym początku, przenosisz Polskie realia na grunt Norweski?
Może zanim zaczniesz wypisywać następne mundrości , zajrzyj sobie na oficjalną stronę statens vegvesen i zapoznaj się z programem nauki jazdy na kat -B- w Norwegi.
Tu nic nie przeskoczysz, ani nie dasz w "łapę" gotówkę czy też naturę.
To jest Norwegia:
- gdzie prawo jazdy kosztuje bardzo drogo, nawet dla rdzennych norwegów.
- gdzie bardzo łatwo jest stracić prawko,zwłaszcza przez utlandów.
Najtaniej i bezstresowo to jedynie w Polsce lub na Ukrainie, a tam zwłaszcza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
lidia69 napisał:
Czy ktos wie gdzie mozna tanio i bez naciagania na kolejne lekcje zrobic kurs prawa jazdy kat.B? dotyczy okolic Lørenskog, Rælingen, Skedsmo.

No nie wiem Lidia, nie wiem, szukaj, szukaj, zebu Cie nie oszukali, naciagneli zlodzieje jedne... Zebys nie przeplacila dziewczynao...
A moze najlepiej spakuj walizke i wracaj na zapadla mazurska popegeerowska wioske... Bo do miejsc cywilizowanych to jeszcze mentalnie nie doroslas...

Bardzo Cie przepraszam, ale jak widzisz nie jestem jedyny ktory tak to widzi.

I zacznij moze od tego, zeby dowiedziec sie jak robi sie kurs prawa jazdy w norwegii. Wielu ciekawych rzeczy sie dowiesz... Zwlaszcza o tych jazdach doszkalajacych...

No ale z drugiej strony benzyna tez swoje kosztuje, po co przeplacac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
lidia69 napisał:
Czy ktos wie gdzie mozna tanio i bez naciagania na kolejne lekcje zrobic kurs prawa jazdy kat.B? dotyczy okolic Lørenskog, Rælingen, Skedsmo.Dlaczego na samym początku, przenosisz Polskie realia na grunt Norweski?
Może zanim zaczniesz wypisywać następne mundrości , zajrzyj sobie na oficjalną stronę statens vegvesen i zapoznaj się z programem nauki jazdy na kat -B- w Norwegi.
Tu nic nie przeskoczysz, ani nie dasz w "łapę" gotówkę czy też naturę.
To jest Norwegia:
- gdzie prawo jazdy kosztuje bardzo drogo, nawet dla rdzennych norwegów.
- gdzie bardzo łatwo jest stracić prawko,zwłaszcza przez utlandów.
Najtaniej i bezstresowo to jedynie w Polsce lub na Ukrainie, a tam zwłaszcza.


A nie wiesz czasem jak jest z "C" na ukrainie? Czy nie trza czasem dawac w naturze? Moze znasz kogos, kto tam robil i dawal czy jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wirek napisał:
Remigrant napisał:
lidia69 napisał:
Czy ktos wie gdzie mozna tanio i bez naciagania na kolejne lekcje zrobic kurs prawa jazdy kat.B? dotyczy okolic Lørenskog, Rælingen, Skedsmo.Dlaczego na samym początku, przenosisz Polskie realia na grunt Norweski?
Może zanim zaczniesz wypisywać następne mundrości , zajrzyj sobie na oficjalną stronę statens vegvesen i zapoznaj się z programem nauki jazdy na kat -B- w Norwegi.
Tu nic nie przeskoczysz, ani nie dasz w "łapę" gotówkę czy też naturę.
To jest Norwegia:
- gdzie prawo jazdy kosztuje bardzo drogo, nawet dla rdzennych norwegów.
- gdzie bardzo łatwo jest stracić prawko,zwłaszcza przez utlandów.
Najtaniej i bezstresowo to jedynie w Polsce lub na Ukrainie, a tam zwłaszcza.


A nie wiesz czasem jak jest z "C" na ukrainie? Czy nie trza czasem dawac w naturze? Moze znasz kogos, kto tam robil i dawal czy jak...


Ja nie wiem, ale obecnie jak wyrabiasz na Ukrainie kategorie C to dostajesz tez uprawnienia na czolg przy kategorii D dostajesz lejce na DUZY czolg, naprawde wielgachny taki. A z E to na wszystkie inne Ewentualne pojazdy...

Przy kategorii B... cienizna. Tylko BWP i BTR sie lapia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
wirek napisał:A nie wiesz czasem jak jest z "C" na ukrainie?
Czy nie trza czasem dawac w naturze?
Moze znasz kogos, kto tam robil i dawal czy jak...

Nie nie wiem i nikogo nie znam takiego, co by tam robił prawko, bez względu na daną kategorię.
Natomiast bardzo łatwo jest znaleźć na tym portalu, tematy gdzie ogłaszały się osoby w pomocy uzyskania prawka -B- właśnie na Ukrainie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Remigrant napisał:
wirek napisał:A nie wiesz czasem jak jest z "C" na ukrainie?
Czy nie trza czasem dawac w naturze?
Moze znasz kogos, kto tam robil i dawal czy jak...

Nie nie wiem i nikogo nie znam takiego, co by tam robił prawko, bez względu na daną kategorię.
Natomiast bardzo łatwo jest znaleźć na tym portalu, tematy gdzie ogłaszały się osoby w pomocy uzyskania prawka -B- właśnie na Ukrainie.



To trzeba mieć obrzydzenie do samego siebie żeby nie potrafić się przyznać kim się jest.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
119 Postów
Leon .
(benek22)
Początkujący
wszyscy sie nim brzydza to i on tez no maze jasta nie jest odZYDliwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok