Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5 Postów
majunia mala
(majaaa)
Wiking
Tak, byl potracony zgodnie z tabela. Ale czy slusznie polaczono obydwa te dochody? Nie powinni wziasc osobno 36% od feriepenger a osobno wg tabeli od zarobku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
majunia mala
(majaaa)
Wiking
Bo ja mam upomnienie ponoc za niesluszne pomowienie do szefa na ksiegowa o zly przelew.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Teraz, to ja juz nie rozumiem.Wczesniej napisalas, ze potracono zaliczke w wysokosci 36%(skad te niby 36% ?) , a teraz, ze zgodnie z tabela. Zaliczka od wyplaty i od feriepenger powinna byc potracona zgodnie z tabela.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
majunia mala
(majaaa)
Wiking
Nieporozumienie stad, ze nie mam odpowiedzi na moje pytanie: czy slusznie polaczono wyplate i feriepenger w jeden wspolny dochod i odciagnieto od tej sumy jeden podatek? Tak zrobila ksiegowa, i za tak duzy jeden dochod wyszlo wg tabeli 36%. I pisze, nie chodzi juz o pieniadze, ale o racje, czy byla mozliwosc rozbicia tego na dwa osobne przelewy, gdy tak zyczy sobie pracownik?
Podejrzewam, ze nikt nie zna odp, bo to totalnie glupia sprawa, wg mnie mogla polaczyc w jedno, ale na zyczenie mogla rozbic i osobno od kazdego odliczyc bo to w koncu zaliczka na podatek, prawda? I ja sie z tego rozlicze w jedna lub w druga strone. A nie moje upomnienie ze kwestionuje jej umejetnosci kiedy to wg niej bylo jedyne rozwiazanie. A ja nawet nie kwestionuje, tylko pytalem a taka byla reakcja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty
sand vinik
(sandvinik)
Początkujący
wez wstaw skan lonslipa
powinno byc osobno i na dole razem do wyplaty ,jeden przelew
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok