Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2057 niezalogowanych)
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
masz racje, nie oddawaj Ulvovi misia, bo lobuziak juz raz okazal sie niedyskretny a chyba nie chcesz, by Ulv poznal Twoje sekrety???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
tropik napisał:
oki sorki ulv, widze ze jestes przewrazliwiony po ostatniej jezdzie bumella.


przewrazliwiony ??? ani troche zapytalem tylko grzecznie aby upewnic sie, czy wszystko oki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
psculkas napisał:
masz racje, nie oddawaj Ulvovi misia, bo lobuziak juz raz okazal sie niedyskretny a chyba nie chcesz, by Ulv poznal Twoje sekrety???


hehe.... no to byloby pewnie ciekawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
tropik napisał:
no co ty Kami,
ty prawko robisz w polsce?
latasz wizzairem na gdansk?


tak robie w pl bo tu to jak dla mnie to wyniose to co potrzebne tu a nie chce sie bac jezdzc po trojmiescie
i tak leciałam do gdanska bo mieszkam w trojmiesicie i ten lot był o tyle fajny ze był wieczorem a nie jak sas cały dzien w samolocie co do ceny to po dodaniu kosztów podroży do stv wyszło podobnie jak sas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
no widzisz ulav warto bylo?
zapytales i naraziles sie tylko Kami.
teraz bedziesz musial slodzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
ulv72 napisał:
psculkas napisał:
masz racje, nie oddawaj Ulvovi misia, bo lobuziak juz raz okazal sie niedyskretny a chyba nie chcesz, by Ulv poznal Twoje sekrety???


hehe.... no to byloby pewnie ciekawe


hehehe pewnie tak ale nie jestem az tak ciekawa osobistością jak myslicie zwykła szara myszka
Z tym ze mis jak juz mówiłam rozkosznie lezy w moim łozeczku i grzeje mi miejscowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
ulv72 napisał:
psculkas napisał:
masz racje, nie oddawaj Ulvovi misia, bo lobuziak juz raz okazal sie niedyskretny a chyba nie chcesz, by Ulv poznal Twoje sekrety???


hehe.... no to byloby pewnie ciekawe


ciekawie??? pewnie tak!!! ale mozemy spytac sie Kami jak to bylo- w koncu mis jej wszystko wyznal
(wszystkie sekrety Ulva)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
kami napisał:


hehehe pewnie tak ale nie jestem az tak ciekawa osobistością jak myslicie zwykła szara myszka
Z tym ze mis jak juz mówiłam rozkosznie lezy w moim łozeczku i grzeje mi miejscowe[/quote]

W lozku Kami moze Ty go lepiej w szafie zamknij ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
Kami to za miesiac znowu lecisz z Bergen?
o jej a dlaczego nie wejdziesz na GG?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
psculkas napisał:

ciekawie??? pewnie tak!!! ale mozemy spytac sie Kami jak to bylo- w koncu mis jej wszystko wyznal
(wszystkie sekrety Ulva)



oj, nie wiem czy tak byscie chcialy, gdybyscie wczesniej wiedzialy... nie wywoluj wilka z lasu, oj nie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok