Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca dla/związana z nurkowaniem - Norwegia

10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
Przede wszystkim chcę powitać wszystkich na forum, ponieważ jest to mój pierwszy post

Chciałbym zapytać tak jak w temacie, czy ktoś z Was orientuje się czy gdzieś w rejonach Oslo, Slemmestad, Røyken można znaleźć pracę jako nurek? Chodzi mi m.in o połów owoców morza (przegrzebki itp.), pracę w centrum nurkowym lub w porcie (naprawy). Mam 19 lat i kończąc szkołę chciałbym wyjechać do tego wspaniałego kraju z przyszłością.

Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź.
Pozdrawiam, Kuba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Moze zrob sobie kurs turystyki sportow wodnych. Mozna po tym pracowac w osrodkach turystycznych, gdzies w cieplejszych krajach. Uczyl ys turustow wlasnie nurkowania, plywania zaglowania, widsurfingu, i takich tam dupereli.
Pieniadze z tego żadne, ale radocha mieszkania gdzies w tropiku duza.
Angielski trzeba super dobrze znac.

A tak, to jestes bez zawodu, a czasy gdy trzeba bylo nurkow do stawiania platform juz dawno minely.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że nie jest Pani zapoznana z tematem pracy nurka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty

(Prodiz)
Początkujący
ReviD napisał:
Przede wszystkim chcę powitać wszystkich na forum, ponieważ jest to mój pierwszy post

Chciałbym zapytać tak jak w temacie, czy ktoś z Was orientuje się czy gdzieś w rejonach Oslo, Slemmestad, Røyken można znaleźć pracę jako nurek? Chodzi mi m.in o połów owoców morza (przegrzebki itp.), pracę w centrum nurkowym lub w porcie (naprawy). Mam 19 lat i kończąc szkołę chciałbym wyjechać do tego wspaniałego kraju z przyszłością.

Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź.
Pozdrawiam, Kuba


Masz doswiadczenie w pracy podwodnej? Spawanie, hydraulika itp.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ReviD napisał:
Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że nie jest Pani zapoznana z tematem pracy nurka.
Masz 19 lat, wiec pewnie jeszcze nie masz zawodu, a nurkowanie to pewnie twoje hobby.
Jezeli jednak masz jakies certyfikaty w tym kierunku, to powinienes o tym wspomniec, bo inaczej wychodzi sie tak troche niepowaznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
Kształcę się w tym kierunku, robię kolejne kursy. Słyszałem, że w Norwegii popularny jest połów przegrzebek, ale także praca na platformach. Mnie bardziej interesuje ta pierwsza opcja, ponieważ wiem z czym się wiąże platforma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok