Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

stomatolog - Norwegia

Czytali temat:
Slawomir Biskup Katarzyna Ramberg Eliza K Mario Kruken Nicole po ojcu Agnieszka Kajka Tomasz J iza nowak Anna K Dariusz Giee Asia Poznanianka Czupakabra zArgentyny (867 niezalogowanych)
8 Postów
Asia Poznanianka
(aska9191)
Wiking
Witam?

Mam pytanie nieposiadających jeszcze nr personalnego ani ubezpieczenia. Dopadł mnie okropny bol zeba i w związku z tym mam pytanie czy bez nr. per i ubezpieczenia mam szansę dostać się do stomatologa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
aska9191 napisał:
Witam?

Mam pytanie nieposiadających jeszcze nr personalnego ani ubezpieczenia. Dopadł mnie okropny bol zeba i w związku z tym mam pytanie czy bez nr. per i ubezpieczenia mam szansę dostać się do stomatologa?


Masz , bo to nie Polska i po 18 roku to trza placic.
Jak zaczniesz regularnie myc i piaskowac to bol i zapewne kamien sukcesywnie zniknie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
aska9191 napisał:
Witam?

Mam pytanie nieposiadających jeszcze nr personalnego ani ubezpieczenia. Dopadł mnie okropny bol zeba i w związku z tym mam pytanie czy bez nr. per i ubezpieczenia mam szansę dostać się do stomatologa?

Za stomatologa placi sie w Norwegii niestety 100%. Jednym slowem stomatolodzy sa tylko prywatni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dużo lodów, to zęby nie bolą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok