Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zapłacę za pomoc w znalezieniu pracy !! Norwegia - Norwegia

3 Posty
Angelika Szaban
(Angel1990)
Wiking
Witam jestem w stanie zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy w norwegi !! Wiem ze w tych czasach nie ma nic za darmo . Niestety potrzebuje pilnie wyjechać do pracy i nie chce tracić czasu na poszukiwaniu jej bez końca . Pozdrawiam i czekam na propozycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Powiadom chociaz czy znasz jezyk i jaka praca..czy masz gdzie mieszkac tutaj bo bez adresu ani rusz z niczym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Angeliko, nie pisz nawet takich głupot, skasuj ten profil na portalu i wróć do rzeczywistości.
Na taki post albo nikt Ci się nie odezwie, albo dostaniesz propozycje od jakichś wydrwigroszy, pseudoagencji czy innych regularnych oszustów.

Naturalnie zrobisz jak uznasz za stosowne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Angelika Szaban
(Angel1990)
Wiking
Znam język angielski bardzo dobrze ! Mam prawo jazdy oraz auto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Angel1990 napisał:
Witam jestem w stanie zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy w norwegi !! Wiem ze w tych czasach nie ma nic za darmo . Niestety potrzebuje pilnie wyjechać do pracy i nie chce tracić czasu na poszukiwaniu jej bez końca . Pozdrawiam i czekam na propozycje
Rozumiem iż w twoim indywidualnym przypadku.
Żadna uczciwie wykonywana praca, nie hańbi imienia pracownika.

Mam propozycję pracy, całkiem legalnej w Norwegi, niemniej chciałbym wiedzieć:
- jakie masz wykształcenie
- jakie masz doświadczenie zawodowe wynikające z wykształcenia
- czy masz prawo jazdy kat.-B-
- jakie masz wymagania finansowe /netto- na konto w banku/, możesz podać w złotówkach
Przelicznik na nok. ~0,4884-zł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
Uczyc sie norweskiego , wtedy jest szansa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Angelika Szaban
(Angel1990)
Wiking
Witaj ... Mam szkole średnia z matura . Znam język angielski oraz niemiecki . Posiadam auto oraz prawo jazdy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Musi sie przejechac zeby zrozumiec. ..
Dlatego tez napisalam wyzej czy chociaz ma gdzie mieszkac. ..
Zreszta ja nawet za kase nie zalatwiam pracy bo nie znam nie wiem kto co i jak a dla wyludzacza to wszystko jedno wazne ze kasa jest...a co z poszkodowanym to dla takich wszystko jedno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
WujekJanek napisał:
Angeliko, nie pisz nawet takich głupot, skasuj ten profil na portalu i wróć do rzeczywistości.
Na taki post albo nikt Ci się nie odezwie, albo dostaniesz propozycje od jakichś wydrwigroszy, pseudoagencji czy innych regularnych oszustów.

Naturalnie zrobisz jak uznasz za stosowne.

Jan- Ty okrutniku !! Daj chłopakom zalanych przemyconym piwem pobiecac Inflantow Niecierpliwej....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
oppland napisał:
Musi sie przejechac zeby zrozumiec. ..
Dlatego tez napisalam wyzej czy chociaz ma gdzie mieszkac. ..
Zreszta ja nawet za kase nie zalatwiam pracy bo nie znam nie wiem kto co i jak a dla wyludzacza to wszystko jedno wazne ze kasa jest...a co z poszkodowanym to dla takich wszystko jedno


A ja regularnej furii dostaje widząc takie wpisy, bo znam sku...wysynów ktorzy na takich ludziach żerują i wyłudzają od nich ostatnie pieniądze niekiedy na jedzenie odłożone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok