Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
iksiński igrek Kamil Tkacz mart enty Marcin _ cysiek33 Izabelala Xxxxxx maciej.m987 Onty_Ja_Gabriel_3. XX XX Marta K (6390 niezalogowanych)
3 Posty
Mateusz Kozioł
(kozik_00)
Wiking
Tak samochód zarejestrowany jest na mnie i nie dostałem żadnej faktury za bramki od początku posiadania pojazdu. Dodam ze to mój pierwszy samochód w Norwegii. Auto pass'a nie posiadam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marcin Mikołajczyk
(mikolaj2306)
Wiking
Mnie po roku przyszła zbiorcza fakturka na okrągłe 2000 nok ,więc czekaj cierpliwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
kozik_00 napisał:
Tak samochód zarejestrowany jest na mnie i nie dostałem żadnej faktury za bramki od początku posiadania pojazdu. Dodam ze to mój pierwszy samochód w Norwegii. Auto pass'a nie posiadam.
podjedz na stacje ESSO tam sie dowiesz ,ewentualnie mozesz zalatwic autopas ...kaucja za czytnik 200 nok .................. za to 10 % mniejsze oplaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Mateusz Kozioł
(kozik_00)
Wiking
dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
na esso nic nie załatwisz, autopass zamawiasz na ich stronie i gotowe, wpisujesz dane auta i box przyślą Ci do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
tosenevrati napisał:
kozik_00 napisał:
Tak samochód zarejestrowany jest na mnie i nie dostałem żadnej faktury za bramki od początku posiadania pojazdu. Dodam ze to mój pierwszy samochód w Norwegii. Auto pass'a nie posiadam.
podjedz na stacje ESSO tam sie dowiesz ,ewentualnie mozesz zalatwic autopas ...kaucja za czytnik 200 nok .................. za to 10 % mniejsze oplaty

Nie klam..... od pierwszzego stycznia 2014 esso juz nie bawi sie w asutopasy... nawet znaki "service" poznikaly....
W oslo, fjellinjen, inne regiony: googlaj sobie,....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
tosenevrati napisał:
kozik_00 napisał:
Tak samochód zarejestrowany jest na mnie i nie dostałem żadnej faktury za bramki od początku posiadania pojazdu. Dodam ze to mój pierwszy samochód w Norwegii. Auto pass'a nie posiadam.
podjedz na stacje ESSO tam sie dowiesz ,ewentualnie mozesz zalatwic autopas ...kaucja za czytnik 200 nok .................. za to 10 % mniejsze oplaty

Nie klam..... od pierwszzego stycznia 2014 esso juz nie bawi sie w asutopasy... nawet znaki "service" poznikaly....
W oslo, fjellinjen, inne regiony: googlaj sobie,....

to przepraszam ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
tosenevrati napisał:
Yatsek napisał:
tosenevrati napisał:
kozik_00 napisał:
Tak samochód zarejestrowany jest na mnie i nie dostałem żadnej faktury za bramki od początku posiadania pojazdu. Dodam ze to mój pierwszy samochód w Norwegii. Auto pass'a nie posiadam.
podjedz na stacje ESSO tam sie dowiesz ,ewentualnie mozesz zalatwic autopas ...kaucja za czytnik 200 nok .................. za to 10 % mniejsze oplaty

Nie klam..... od pierwszzego stycznia 2014 esso juz nie bawi sie w asutopasy... nawet znaki "service" poznikaly....
W oslo, fjellinjen, inne regiony: googlaj sobie,....

to przepraszam ,

Spox..... ja tez kiedys nie wiedzialem.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Jak to przecież na stacji shell też można załatwić.
Wypełniasz formularz .
Dostajesz czytnik i za jakiś tam czas fakturę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
No to teraz mniej sie martwie ja też nie mam faktur za bramki od lipca 2013 r. A tak naprawde to gdzies mozna sie dowiedzieć co z nimi??
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok