Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z fakturami za bramki - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Kamil Tkacz mart enty Marcin _ cysiek33 Izabelala Xxxxxx maciej.m987 Onty_Ja_Gabriel_3. XX XX Marta K (6595 niezalogowanych)
3 Posty
Mateusz Kozioł
(kozik_00)
Wiking
Witam,

Posiadam samochód od maja 2013r i wielokrotnie przejeżdżałem przez płatne drogi ale nie dostałem żadnej faktury. Nie wiem co robić, a boję się że w końcu ktoś sobie o mnie przypomni i przyśle mega fakturę. Pytanie, po jakim czasie dostaje sie faktury? U mnie upłynęło już ponad 9 miesięcy od pierwszego przejazdu przez bramki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
kozik_00 napisał:
Witam,

Posiadam samochód od maja 2013r i wielokrotnie przejeżdżałem przez płatne drogi ale nie dostałem żadnej faktury. Nie wiem co robić, a boję się że w końcu ktoś sobie o mnie przypomni i przyśle mega fakturę. Pytanie, po jakim czasie dostaje sie faktury? U mnie upłynęło już ponad 9 miesięcy od pierwszego przejazdu przez bramki.
a samochod zarejestrowany jest wg na Ciebie??? a co do faktur.bywa roznie.raz przyjdzie na okragla sumke.... czasem nawet tylko za 2bramki heh. wogole nic nie otrzymales?zadnej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
sebaseba napisał:
kozik_00 napisał:
Witam,

Posiadam samochód od maja 2013r i wielokrotnie przejeżdżałem przez płatne drogi ale nie dostałem żadnej faktury. Nie wiem co robić, a boję się że w końcu ktoś sobie o mnie przypomni i przyśle mega fakturę. Pytanie, po jakim czasie dostaje sie faktury? U mnie upłynęło już ponad 9 miesięcy od pierwszego przejazdu przez bramki.

a samochod zarejestrowany jest wg na Ciebie??? a co do faktur.bywa roznie.raz przyjdzie na okragla sumke.... czasem nawet tylko za 2bramki heh. wogole nic nie otrzymales?zadnej?


Ciekawy zwrot, jak moze byc samochod zarejestrowany wedlug na niego?

PS

Czasem zwlekaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
sebaseba napisał:
kozik_00 napisał:
Witam,

Posiadam samochód od maja 2013r i wielokrotnie przejeżdżałem przez płatne drogi ale nie dostałem żadnej faktury. Nie wiem co robić, a boję się że w końcu ktoś sobie o mnie przypomni i przyśle mega fakturę. Pytanie, po jakim czasie dostaje sie faktury? U mnie upłynęło już ponad 9 miesięcy od pierwszego przejazdu przez bramki.

a samochod zarejestrowany jest wg na Ciebie??? a co do faktur.bywa roznie.raz przyjdzie na okragla sumke.... czasem nawet tylko za 2bramki heh. wogole nic nie otrzymales?zadnej?


Ciekawy zwrot, jak moze byc samochod zarejestrowany wedlug na niego?

PS

Czasem zwelkaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek.
dziekuje za poprawke,chociaz mialem na mysli ""wg-wogole""
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Autopass posiadasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
sebaseba napisał:
Karol.Ky napisał:
sebaseba napisał:
kozik_00 napisał:
Witam,

Posiadam samochód od maja 2013r i wielokrotnie przejeżdżałem przez płatne drogi ale nie dostałem żadnej faktury. Nie wiem co robić, a boję się że w końcu ktoś sobie o mnie przypomni i przyśle mega fakturę. Pytanie, po jakim czasie dostaje sie faktury? U mnie upłynęło już ponad 9 miesięcy od pierwszego przejazdu przez bramki.

a samochod zarejestrowany jest wg na Ciebie??? a co do faktur.bywa roznie.raz przyjdzie na okragla sumke.... czasem nawet tylko za 2bramki heh. wogole nic nie otrzymales?zadnej?


Ciekawy zwrot, jak moze byc samochod zarejestrowany wedlug na niego?

PS

Czasem zwelkaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek.
dziekuje za poprawke,chociaz mialem na mysli ""wg-wogole""


to chyba jakis nowy skrotowiec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Czasem zwelkaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek.[/quote] dziekuje za poprawke,chociaz mialem na mysli ""wg-wogole"" [/quote] Jak mozna "zwelkac" ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
...nowe skroty,nowe dialekty.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
sebaseba napisał:
Czasem zwelkaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek. dziekuje za poprawke,chociaz mialem na mysli ""wg-wogole"" [/quote] Jak mozna "zwelkac" ??[/quote]

mozna zwlekac, ale lepsza literowka niz niewlasciwe uzycie skrotowca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
sebaseba napisał:
Czasem zwelkaja, albo nie wyjezdziles wszystkich wykupionych bramek. dziekuje za poprawke,chociaz mialem na mysli ""wg-wogole""
Jak mozna "zwelkac" ??[/quote]

mozna zwlekac, ale lepsza literowka niz niewlasciwe uzycie skrotowca.[/quote] Zgadza sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok