Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Kamil Tkacz mart enty Marcin _ cysiek33 Izabelala Xxxxxx maciej.m987 Onty_Ja_Gabriel_3. XX XX Marta K (6612 niezalogowanych)
18 Postów

(hhulciaa)
Wiking
my mamy polski samochod w norwegii i faktury za bramki przychodza do polski mimo ze to nasz samochod jest itd.. od momentu sprzedania samochodu z autopassem i kupieniem nowego samochodu bez autopassa tez zadne faktury do nas nie przychodza

dziwne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Leszek Maliszewski
(leszekmaliszewski)
Wiking
Pierwszą fakturę dostałem po pół roku.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ewa kloskowska
(mamus)
Wiking
Opiszę ci moją sytuację posiadam dwa auta w jednym z aut nie posiadam autopassu.W 2021 nie otrzymałam żadnej faktury za bramki ale teraz za to dostałam informację iż nie oplacilam jakiś dwóch faktur jedna faktura rzekomo była wystawiona na kwotę 102 korony a druga na 347 koron po roku czasu dostałam informację że mam do zaplaty 6 tyś koron.A tym autem co ma autopass dostaję do zaplaty przez windykację też nie otrzymuję żadnej faktury tylko windykacja.Jestem tak wściekła że nie wiem gdzie to zgłosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mamus napisał:
Opiszę ci moją sytuację posiadam dwa auta w jednym z aut nie posiadam autopassu.W 2021 nie otrzymałam żadnej faktury za bramki ale teraz za to dostałam informację iż nie oplacilam jakiś dwóch faktur jedna faktura rzekomo była wystawiona na kwotę 102 korony a druga na 347 koron po roku czasu dostałam informację że mam do zaplaty 6 tyś koron.A tym autem co ma autopass dostaję do zaplaty przez windykację też nie otrzymuję żadnej faktury tylko windykacja.Jestem tak wściekła że nie wiem gdzie to zgłosićDzieje się tak, ponieważ nie wchodzisz na stronę "autopasu" po zalogowaniu i nie dokonujesz aktualizacji danych adresowych, pod każdym względem.
Na imiennej stronie widoczne są wielkości kwot oraz info jak to opłacić.
Ostatnio pozmieniano parę razy operatorów i mają lekki bajzel, jednak nie zmienia to faktu iż trzeba samemu monitorować na bieżąco.
OT i cały problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok