Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dawid M Edyta ;) karol.gor Gor (11647 niezalogowanych)
19 Postów
Sandra Wegrzyn
(sandroslawa)
Wiking
W malej miejscowosci placilismy za wynajm calego domu uwaga! 3 500 nok. W Drammen placimy 10 000 nok. Jest roznica co? Zarobki te same.
Slawek pytal o kobiety , jakie wykonuja zawody.Ja szybko znalazlam prace przy strojach narodowych mimo tego , ze krag osob ktore to wykonuja jest zamkniety.Tyle ze jestem po technikum odziezowym i studiowalam wlokiennictwo na politechnice.Nie wiem jak bedzie z praca w Drammen.narazie wychowuje dziecko i oczekuje nastepnego.Swoja cudowna prace musialam zostawic 400km stad bo maz stracil poprzednia prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kamil Górecki
(KamilGex)
Wiking
jasta102 napisał:
SENTI napisał:
jasta102 napisał:
KamilGex napisał:
jasta102 napisał:
KamilGex napisał:

Niestety pracowałem u Polaka

a czy każdy Polak to świnia, że tak dajesz do zrozumienia?


na obecne moje doświadczenia i przygody z ludźmi wszystko na to wskazuje

nie zgadzam sie
9 na 10 to swinie

i widzisz czyli powinienes powstrzymac sie przed obrazeniem Polakow bo zawsze mozesz trafic na tego 1 z 10 a on nie zasluguje na stranie na niego obelgami

cos trzeba robic z tymi 9


a tych dziewięciu już sobie kasy nakradło i zwinęło interes nie dbając o resztę Zero poczucia wstydu i godności, a potem się człowiek dziwi dlaczego Ci którzy starali się żyć dobrze i pomagaĆ innym w końcu decydują się z wiekiem na takie same kroki jak ta negatywna dziewiątka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok