Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nr tymczasowy a założenie konta? - Norwegia

58 Postów
Mariusz Mariusz
(rodziu81)
Nowicjusz
Czy do założenia konta w Norwegii wystarczy nr personalny tymczasowy? Czy w każdym banku będę mógł otworzyć standardowe konto czy mogą mieć z tym problem? I czy do załozenia konta w baku norweskim potrzebuje zdjecia? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi z góry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia ...
(Kasia88)
Wiking
Jeśli masz pracę i numer tymczasowy możesz otworzyć konto, potrzebny dokument ze zdjęciem np. paszport.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Mariusz Mariusz
(rodziu81)
Nowicjusz
Dzieki za odp. Tak kontrakt na prace i mieszkanie mam. pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
rodziu81 napisał:
Czy do założenia konta w Norwegii wystarczy nr personalny tymczasowy? Czy w każdym banku będę mógł otworzyć standardowe konto czy mogą mieć z tym problem? I czy do załozenia konta w baku norweskim potrzebuje zdjecia? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi z góry.

Det er enkelt å opprette konto - vi hjelper deg i gang

Du kan besøke ett Nordea-kontor i Norge
Ringe oss på telefon 06001, så forklarer vi deg reglene og hjelper deg med prosessen.
Du kan også oppsøke ett av våre kontorer i det aktuelle landet - finn kontor i Sverige, Danmark eller Finland.
Når du kommer til banken vil vi be om godkjent legitimasjon - i utlandet må ha dokumentasjon som viser at du er Nordea-kunde.



przyjdz do nich do oddzialu albo zadzwon na 06001.. dla przykladu tutaj NORDEA....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jakub Wikarek
(Popergany)
Wiking
Jakies 6 msc temu weszla w zycie nowa ustawa ( tak mi powiedziano w banku )... mozesz zalozyc konto w banku bez problemu ale .... bez " internet banking " na takie cos musisz byc 5 lat w Norwegii i miec staly pobyt. Ja jestem juz 2 lata i mam konto w Hønefoss Sparebank z Internet Banking , chcialem zalozyc sobie w Sparebank1 i tam sie przeniesc, moge jak najbardziej ale nie dostane Internet Banking. Moze jak sie trafi na jakas " normalna" pani za okienkiem to zalozy, mi odmowiono
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Mariusz Mariusz
(rodziu81)
Nowicjusz
Pobyt staly mam ale jestem tutaj dopiero drugi miesiac wiec pewnie tez nie dostalbym Strasznie dziwne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jakub Wikarek
(Popergany)
Wiking
masz napisane " staly " czy " bezterminowy" ? bo to nie jedno i to samo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Maria Rajska
(mariaraj)
Wiking
Ja przebywam w Norwegii od 5 miesiecy. Posiadam D-numer i zalozylam sobie konto w DNB Banku i dostalam Internet Banking. Bez zadnych problemow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
To chyba dostalas bardzo dawno temu bo od jakis ok. 2 miesiecy sa problemy z uzyskaniem konta w bankach na D-numerze. Obecnie jednym z nielicznych jest Sparebank. W DnB czy Nordeabank jest to w 99% a raczej przekonany jestem ze nawet w 100% niemozliwe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ja to jestem pewny, że w 99% to założą wam konto na D numer, a na 80 %, że nawet bez paszportu, tylko
nie możecie w banku pokazywać polskiej mordy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok