Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2109 niezalogowanych)
14 Posty
Sylwia Sy
(Dziunia87)
Wiking
Hmmm... jesteś na 100% pewna, ze jest taki limit?

Czyli jak jakiś Norweg zechce sobie np. odnowić ogród to maksymalnie może zaplacić swojemu zatrudnionemu prywatnie pracownikowi tylko te 60.000 w ciągu całego roku?

A jak przekroczy tę kwotę to co właściwie się stanie? Większy podatek ma odprowadzić czy jak?

Mogłabyś mi zacytować paragraf, który o tym traktuje? Wybacz nie chciałabym nadużywać Twojej uprzejmości, ale po raz pierwszy przyszło mi się zetknąć z norweskim prawem pracy.... a niestety nie znam na tyle norweskiego co by samej móc się odnaleźć w gąszczu prawniczych sformułowań...

ps. Dziękuję każdemu kto z dozą cierpliwości przekazał rzeczowe info

Z drugiej strony trochę przykro mi, że niektórzy niepotrzebnie sobie drwili... Szkoda, że zapomnieli już jak sami na początku swojej emigracji byli zagubieni i niedoinformowani... Przecież po to właśnie jest to forum , byśmy mogli służyć sobie nawzajem dobrą radą, a nie naśmiewać się jeden z drugiego...

Tak czy siak wszystkich pozdrawiam
Sylwia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marta Kurowska
(Martussia)
Wiking
Tak jestem pewna No niestety prywatnie i legalnie tylko tyle może dać zarobić. Paragrafu nie mam ale mój chłopak tak zarabiał Również pozdrawiam.
Marta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Gwoli scislosci!
Forum jest po to,zeby dopierdalac takim gamoniom - jak ty!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Tak jestem pewna No niestety prywatnie i legalnie tylko tyle może dać zarobić. Paragrafu nie mam ale mój chłopak tak zarabiał Również pozdrawiam.
Marta


czyli zarobil sam 60 000

ale ich jest 2 i dziewczyna jeszcze
to zarobia 180 000 za malowanie 2 pokoi z kuchnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sylwia Sy
(Dziunia87)
Wiking
donwasyl napisał:
Gwoli scislosci!
Forum jest po to,zeby dopierdalac takim gamoniom - jak ty!!


Ach no tak.... prawie bym zapomniała.

Dla szczególnie aktywnego w temacie gorące całusy

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok