Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Adam 12345 Daniel Dziekoński noregg (3087 niezalogowanych)
10 Postów
Sylwester Brud
(SylwekB)
Wiking
SylwekB napisał:
patim napisał:
na okresie probnym jest dwa tygodnie okres wypowiedzenia
czyli nawet po tygodniu pracy mozna sie zwolnic a po 3 byc wolnym i szefowi nic do tego


tutaj mamu nastepny przypadek NORWEGO OSZUSTA
lamiacego prawo


moj okres probny skonczyl sie zgodnie z umowa (100h pracy) juz dawno temu wiec to mnie nie dotyczy..

najwzniejsze dla mnie teraz jest zakonczenie wspołpracy z tym czlowiekiem w trybie natychmiastowy no i oczywiscie chcialbym zeby wywiazał sie ze swoich obowiazkow a zeby NAV wyplacił mi reszte naleznosci za zwolnienie chorobowe.. kolejnym krokiem byloby uzyskanie feriepengen za okres ktory przeciez legalnie przepracowałem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Sylwester Brud
(SylwekB)
Wiking
niestety numer telefonu inspekcji pracy na ktory radziliscie mi zadzwonic nie odpowiada..
aktualnie pomocy i informacji nie mozna uzyskac w jezyku polskim.. Nie poddaje sie ide do skatte zapytac co mam zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
SylwekB napisał:
niestety numer telefonu inspekcji pracy na ktory radziliscie mi zadzwonic nie odpowiada..
aktualnie pomocy i informacji nie mozna uzyskac w jezyku polskim.. Nie poddaje sie ide do skatte zapytac co mam zrobic



Jak to nie odpowiada_? JAki masz nr tel ? Po co do skatte idziesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
SylwekB napisał:
niestety numer telefonu inspekcji pracy na ktory radziliscie mi zadzwonic nie odpowiada..
aktualnie pomocy i informacji nie mozna uzyskac w jezyku polskim.. Nie poddaje sie ide do skatte zapytac co mam zrobic


81548222
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a co robiles rano od 9

to nie monopolowy ze sprzerdaja od 13 zwlaszcza ze piatek dzisiaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ted ted
(ted00)
Wiking
Inspekcja w jezyku polskim jest czynna do 15.45 a przynajmniej poeinna.
Nie widze potrzeby wydzwaniania od 9 rano.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Inspekcja w jezyku polskim jest czynna do 15.45 a przynajmniej poeinna.
masz racje ,,powinna,, a nav powinien dac odpowiedz w 30 dni i nie gubic dokumentow
pracodawca powinien zaplacic feriepenger i dac wypowiedzenie
powinnien robi wielka roznice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Sylwester Brud
(SylwekB)
Wiking
pomoc w jezyku polskim jest niedostepna przez około tydzien i naprwde nie wiem czym to jest spowodowane ale taka informacje mozna uslyszec dzwoniac na ta infolinie...

do skatte wybrałem sie z czystej ciekawosci zeby zapytac czy moze oni moga mi jakos pomoc ewentualnie doradzic, niestety nie moga...

w pon mam sie stawic w NAV odnosnie mojego zwolnienia chorobowego, prowadzaca moja sprawe czeka do poniedzialku na reakcje mojego szefa i jesli sie nie doczeka postara mi sie pomoc jakos obejsc ten wymagany dokument.. ja powoli trace cierpliwosc do tego osobnika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ted ted
(ted00)
Wiking
To Norwegia. Tu Norwedzy.
Trzeba miec wiele, wiele cierpliwosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
flink napisał:
SylwekB napisał:
niestety numer telefonu inspekcji pracy na ktory radziliscie mi zadzwonic nie odpowiada..
aktualnie pomocy i informacji nie mozna uzyskac w jezyku polskim.. Nie poddaje sie ide do skatte zapytac co mam zrobic



Jak to nie odpowiada_? JAki masz nr tel ? Po co do skatte idziesz?
bo w piątki w skatte jest inspekcja pracy do 13-tej, przynajmniej kiedyś tak było
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok