Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Patrycja Krol Krzysiek W Magdalen@ DreamWorks Consulting Andrzej Gr Natalia Ad rafal0722 Jarek 1979 (3722 niezalogowanych)
2 Posty
Joanna Kujawinska
(asiorek24)
Wiking
Witam,

Poszukuję numeru do tej firmy,byłabym zainteresowana pracą w Norwegii. Jestem w trudnej sytuacji pomóżcie!!
Pracowałam sezonowo od 3 lat w Danii przy zbiorze truskawek,więc wiem jak taka praca wygląda....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
asiorek24 napisał:
Witam,

Poszukuję numeru do tej firmy,byłabym zainteresowana pracą w Norwegii. Jestem w trudnej sytuacji pomóżcie!!
Pracowałam sezonowo od 3 lat w Danii przy zbiorze truskawek,więc wiem jak taka praca wygląda....


jak Ty bedziesz zbierala te truskawki skoro masz problem ze znajdywaniem czegokolwiek???

przeciez czlowiek podal adres strony na ktorej masz namiary

www.myhrene.no/

p.s. na zdjeciach wyglada to ciekawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Joanna Kujawinska
(asiorek24)
Wiking
Sorry ale to chyba już nie twój problem jak ja będę zbierała truskawki. A tak dla twojej wiadomości taka głupia to nie jestem że nie widzę podanej strony tylko że na tej stonie byłam jest tam adres i e-mail, niestety na e-mail nikt nie odpisuje więc dlatego pytam o numer....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Daniel Przygoda
(dan_przygoda)
Nowicjusz
A gdzie jest ta miejscowosc kolo jakiego większego miasta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
dan_przygoda napisał:
A gdzie jest ta miejscowosc kolo jakiego większego miasta?

www.gulesider.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
asiorek24 napisał:
Sorry ale to chyba już nie twój problem jak ja będę zbierała truskawki. A tak dla twojej wiadomości taka głupia to nie jestem że nie widzę podanej strony tylko że na tej stonie byłam jest tam adres i e-mail, niestety na e-mail nikt nie odpisuje więc dlatego pytam o numer....


www.gulesider.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michal Waleski
(gchlapusik)
Wiking
Także szukam pracy w Norwegii w ogrodnictwie, może możecie pomóc, mam doświadczenie, jestem leśnikiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
patrycja bogusz
(patrycjaaa)
Wiking
czesc...poszukuje pracy na farmie...czy masz jakis kontakt do nich nr tel lub meil..no i czy mowia po polsku bo ja tylko podstawy angielskiego.....dzieki za odpowiedz pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
patrycja bogusz
(patrycjaaa)
Wiking
czesc czy masz moze jakies konkretne namiaryy na ta farme..no i co z jezykiem...z gory dziekuej pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kuba Woźniak
(Kuba Woźniak)
Wiking
Podaj nr telefonu do siebie lub FB
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok