Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3744 niezalogowanych)
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
NADER LAGODNIE JAK NA GABRIELA ! TAK WŁASNIE ROBIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ricco napisał:
TAK WŁASNIE ROBIENie za bardzo to TOBIE WYCHODZI A SZKODA...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
Dino MI PIESEK NIE CHORUJE MA SIE DOBRZE TAK JAK JA NIE CHOROWALEM I NIE CHORUJE
A ZAKLADAJACEGO TEN WATEK NIE ZAINTERESUJE ANI JEDNO TWOJE SLOWO BO NIE DOTYCZY TEMATU
WIEC NIE WIEM KTO TU PRYWATNIE PISZE .A PISAC MI NIE ZABRONI BO JA PISZE NA TEMAT A NIE SWOJE JAKIES PRYWATN UWAGI NIE W TEMACIE A DO DURNOWATYCH UWAG DOT MMOJEJ OSOBY MAM PRAWO SIE WYPOWIEDZIEC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
ricco napisał:
Dino MI PIESEK NIE CHORUJE MA SIE DOBRZE TAK JAK JA NIE CHOROWALEM I NIE CHORUJE
A ZAKLADAJACEGO TEN WATEK NIE ZAINTERESUJE ANI JEDNO TWOJE SLOWO BO NIE DOTYCZY TEMATU
WIEC NIE WIEM KTO TU PRYWATNIE PISZE .A PISAC MI NIE ZABRONI BO JA PISZE NA TEMAT A NIE SWOJE JAKIES PRYWATN UWAGI NIE W TEMACIE A DO DURNOWATYCH UWAG DOT MMOJEJ OSOBY MAM PRAWO SIE WYPOWIEDZIEC


Dino napisał:
   A żeś się nakrzyczał, gardło zaboli. Po pierwsze, forum jest publiczne...
   Mój piesek również nie choruje, a twoje problemy zdrowotne raczej mnie nie interesują. Zagadnienie schodzenia z tematu już było wielokrotnie omawiane, przejrzyj forum i przeczytaj własne posty w tym wątku, może coś Ci zaświta. Jeżeli konstruktywną krytykę nazywasz durnowatymi uwagami, to twój problem i nie płacz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Do ricco.
1. Nietylko ja stwierdziłam, ze piszesz niezrozumiale. jedynie zrobiłam to pierwsza.
2. Nie jestem nauczycielka z podstawówki, ale z gimnazjum i liceum. a ty jak widze nie masz pojecia o edukacji w żadnym zakresie, bo praca w podstawówce jest trudniejsza niz np. w liceum.
3. tak, bardzo słabo znam angielski, niestety fiilologia angielska, która studiowałam nie pomogła mi.
4. Nie uczyłam j. polskiego, tylko j., angielskiego.
5. ulv nie jest moim wirtualnym kolegą, bo poznalismy sie w teatrze w Oslo z nim, jak równiez z kilkoma innymi osobami. Ale ty nie wiesz co to teratr. Zaspokoiłes ciekawosc? No to ok i nie bądź juz zazdrosny.
6. Co do licznych twoich specjalizacj, specjalizacji??? Otóż zdaj sobie sprawe z jednego, ze kurs komputerowy nie uczyni cie dobrym informatykiem, trzeba czegos wiecej. Jako kucharz, powinienes wiedziec o istnieniu garnków hermetycznie zamykanych, zwanych potocznie szybkowarami. W takim garnku wołowina potrzebuje 20 minut i jest gotowa. Poza tym i tu szacunek dla Jarka, kaczka nadziewana jabłkami i inne bardziej wystawne i skomplikowane dania nie sa przyrzadzane w przecietnym domu na codzien. Zajmują wiecej niz pół godziny, a ja na to nie mam czasu.
Podsumowując, nie chodzi w zasadzie o zatargi, ale o to, aby człowiek zrozumiał co sie pisze do niego. I jak mu tłumacze, ze pisze w stylu niezrozumiałym, to powinien sie zastanowic nad tym. Nikt nie jest nieomylny i zdarza sie zrobic błąd ortograficzny, ale styl wypowiedzi zalezy od tego, czy sie te umiejetnosc pielęgnowalo, ricco nie czytałes ksiazek i dlatego masz teraz problemy. Oczywiscie forum jest wolne i kazdy pisze co chce, niemniej nalezy pisac czylelnie.
Wiec nie podskakuj, bo ci hantelki z kieszeni wypadną
ps. w kazdym watku, gdzie dyskusja sie rozwija, nastepuje schodzenie z tematu i nikomu to nie przeszkadzało. Giovi2, dobrze, ze sie wtrąciłas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
Wiking
Hmm co do przyjezdzania to juz tu siedze... w oslo.... widze rozmowy w tłoku się z tego tematu zrobiły... czepiacie sie pisowni... ja sam jestem dyslektykiem wszystko co napisane zrozumiałem, nie chce nikogo oceniac ale jednym sie nie chce pisać dokładnie i wala wszystko na szybko do tego laptop z norweska klawiaturą... bez urazy ale porozumieć sie potrafimy, w szkole nie jestesmy wiec po co te uwagi?? Wiecej luzu... Dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Lucyfer napisał:
Hmm co do przyjezdzania to juz tu siedze... w oslo.... widze rozmowy w tłoku się z tego tematu zrobiły... czepiacie sie pisowni... ja sam jestem dyslektykiem wszystko co napisane zrozumiałem, nie chce nikogo oceniac ale jednym sie nie chce pisać dokładnie i wala wszystko na szybko do tego laptop z norweska klawiaturą... bez urazy ale porozumieć sie potrafimy, w szkole nie jestesmy wiec po co te uwagi?? Wiecej luzu... Dzieki za pomoc
Nikt tutaj nie czepial sie pisowni! NIKT NIE LUBI GLUPIO MADRYCH Z ZAWYSOKIM MNIEMANIEM O SOBIE I TYLE.
Pytalem przy okazji mojego syna i o Twoja sprawe-generalnie kicha na rynku- najwieksze szanse na jakas normalna prace na kuchni sa w tym okresie na polnocy Norwegi(miejscowosci wczasowe,wieksze osrodki sportow zimowych itd).W Oslo podobno zastoj kompletny.Niestety nic konkretnego nie moge Tobie doradzic to nie moja branza.Moze rzeczywiscie adecco bedzie najlepszym wyjsciem.

Ricco ja tez nie bardzo rozumie Twojego stylu pisania ale za to widze cala Twoja madrosc w kazdym slowie!!! Jako kucharz-stylista naprawde jestes z innej planety a to ja zawsze pisalem normalny inaczej o sobie,widac mylilem sie!!! pozdrawiam od starej gwardii i legi cudzoziemskiej jednoczesnie!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
O i o to chodzilo ! Lucyfer sam zainteresowany mnie jednak zrozumial ! i najważniejsze , i chyba utarl coniektorym .......... co to nie rozumieja co pisze . bo juz myślalem że faktycznie ze mną cos nie tak ! choc nie sprawdzaelm co napisalem
wiec jak ktoś chce rozgrzeszenia, to wroć ! do poczatku i czytaj polwoli , jak nie zrozumialeś znaczy za duzo ksiażek przeczytaleś ,kucharze czytają mniej ale za to rozumieją wiecej . i norweską gramatyke potrafia tlumaczyc zrozumiale tez ! dziekuje .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Anna79)
Wiking
Wiesz nie wiem na ile Ci pomoge ale dowiaduj sie w restauracji EGON tam bylo zapotrzebowanie dla kucharzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Na wszelki wypadek mówie odrazu-Hilton nie jest moją koleżanką ani bliską znajomą Także nie posądzaj mnie o to że ją bronię szanowny kolego Czyżbyś chciał przebić adisa,bo na to wygląda Naprawdę sie starałem ale chyba nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi Masz o coś pretensje,tylko o co Myślę że twoja Męska duma poczuła się co nieco urażona tym że Ci Hilton znowu zwrócila uwagę Czlowieku daj sobie na luz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok