Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3700 niezalogowanych)
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
oczywiście dziekuje za zaproszenie jak tylko bede molgl to przylece 31 października Polski Halloween w klubie ”NAKEN”i na zlot chociazby zeby poznac Panią Hilton( oczywiscie należąca to tej starej gwardii co nei jest ublizajace a raczej odwrotnie)i nalepiej wlądajacą naszym polskim jezykiem! a kucharzowi Jarkowi znowu nie chodzi o styl i gramatyke polska !) i powiedziec jej na uszko co o niej sądze ! czy ma ZROBIONY BALEYAGE NA TOPIE ? dobrze czy zle zrobiony make up i gustownie dobrane do niego wdzianko !bo to tez jedna z moich specjalizacji ( JAK ktos nie zrozumie zapyta o dokladniejsze wytlmaczenie mnie lub ogolnie wszystkich A TU ZNOWU NIE NA TEMAT !!!!!!!!ALE Pani Hilton chce byc wszedzie górą !podobnie jak kiedyś ! pomozcie w nauce norweskiego ja tlumaczylem czytelnie i prosto( to nie moja opinia) dla tych ktorzy zaczynaja i chca zacząc rozmawiać po norwesku,ale jak zwykle ktos tam sie wychylil z bledami ale pa pulsk . dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jan63)
Wiking
Szukaj ogłoszeń i przyjeżdżaj , dokumenty w j.angielskim , gdyż jest tańsze tłumaczenie . POWODZENIA !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ricco napisał:
oczywiście dziekuje za zaproszenie jak tylko bede molgl to przylece 31 października Polski Halloween w klubie ”NAKEN”i na zlot chociazby zeby poznac Panią Hilton( oczywiscie należąca to tej starej gwardii co nei jest ublizajace a raczej odwrotnie)i nalepiej wlądajacą naszym polskim jezykiem! a kucharzowi Jarkowi znowu nie chodzi o styl i gramatyke polska !) i powiedziec jej na uszko co o niej sądze ! czy ma ZROBIONY BALEYAGE NA TOPIE ? dobrze czy zle zrobiony make up i gustownie dobrane do niego wdzianko !bo to tez jedna z moich specjalizacji ( JAK ktos nie zrozumie zapyta o dokladniejsze wytlmaczenie mnie lub ogolnie wszystkich A TU ZNOWU NIE NA TEMAT !!!!!!!!ALE Pani Hilton chce byc wszedzie górą !podobnie jak kiedyś ! pomozcie w nauce norweskiego ja tlumaczylem czytelnie i prosto( to nie moja opinia) dla tych ktorzy zaczynaja i chca zacząc rozmawiać po norwesku,ale jak zwykle ktos tam sie wychylil z bledami ale pa pulsk . dziekuje.

Przecież na zdjęciu widać, ze nie ma mowy o balejażu. O co ci chodziło Jarku, jak nie o styl i gramatykę? To sie rzuciło w oczy w twojej wypowiedzi najbardziej. Chce być góra i doliną, tak dla sprecyzowania. Po co czekac do zlotu? Wypowiedz sie na forum co o mnie sądzisz. Chyba, ze chcesz mnie ocenic po fryzurze i ubraniu bardzo głęboka i wnikliwa analiza.
Dla mnie wazna jest elokwencja, nie szkoły jakie ktos skonczył, nie ciuchy jakie nosi, ale własnie to czy potrafi sie wypowiedziec. Wypowiedź ustna różni sie od pisemnej, ale jak widac nie dla ciebie. Niestety, gust nie podlega sztywnym regułom jak język. Że niby jesteś stylistą? 'Buty od krawca, spodnie od szewca, garnitur z ceraty, portfel po tacie, zegarek po bracie, szarawary w kwiaty, ortalion w łaty, kaszkiet kraciaty i kurtka na wacie, skóra ze szczura, mokra fryzura, łańcuszek na klacie ' (M. Maleńczuk)
Jesli chodzi o ten norweski, to tez sie pomyliłes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
A rozni rożni a dbac o siebie trzeba a nie jak czort wygladać ! czekać czekać, pospsuje Ci PANI wieczor !!! na imprezce 31 października Polski Halloween w klubie ”NAKEN raczej? raczej mnie nie bedzie bo pojade do domciu ,ale na zlocie bede , tylko nie rozchoruj się pani przed , bo po sie napewno rozchorujesz i jeszcze bardziej znienawidzisz facetow ! ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ricco napisał:
[quote]A rozni rożni a dbac o siebie trzeba a nie jak czort wygladać ! czekać czekać, pospsuje Ci PANI wieczor !!! na imprezce 31 października Polski Halloween w klubie ”NAKEN raczej? raczej mnie nie bedzie bo pojade do domciu ,ale na zlocie bede , tylko nie rozchoruj się pani przed , bo po sie napewno rozchorujesz i jeszcze bardziej znienawidzisz facetow ! ,[/q

To, czy sie tam pojawię, to moja decyzja i tobie nic do tego. Nie jestes w stanie pospsuc mi wieczoru. Nawet jesli sie tam oboje pokarzemy, to nie sądze, abysmy mieli o czym rozmawiac. Nie rozumiem jak moja ewentualna choroba miałaby sie mieć do nienawiści do płci przeciwnej?
Przeczytałes gdzies tam w któryms watku, ze rozstałam sie z mężem i juz wyciągasz wniosek, ze nienawidze facetów? Niby dlaczego?? I kto tu usiłuje być górą?
Nie potrafisz przyjąc krytyki i stosujesz chwyty ponizej pasa, niby dyplomatycznie ale wcale nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
ja tu nic nie stosuje staram sie pomoc potrzebującym jak w temacie Jarka ktory szuka pracy jako kucharz ,to nie ja jestem Jarek ktory zalozyl ten temat , wiec prosze czytac uwazniej.bo jak do tej pory zajmujesz kobieto ktoras tam strone swoimi wywodami a nic na temat oprocz zartów zalotow i zaczepaek ulv72 .co nie intersuje i nie dotyczy tematu Praca w Oslo dla kucharza. ani i ulv 72 tez chyba niebardzo zainteresowany ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ricco napisał:
ja tu nic nie stosuje staram sie pomoc potrzebującym jak w temacie Jarka ktory szuka pracy jako kucharz ,to nie ja jestem Jarek ktory zalozyl ten temat , wiec prosze czytac uwazniej.bo jak do tej pory zajmujesz kobieto ktoras tam strone swoimi wywodami a nic na temat oprocz zartów zalotow i zaczepaek ulv72 .co nie intersuje i nie dotyczy tematu Praca w Oslo dla kucharza. ani i ulv 72 tez chyba niebardzo zainteresowany ?

Hahahahahahah, ulv jest moim kolegą i my rozumiemy swoje żarty, a ty nas osobiscie nie znasz wiec nie wypowiadaj sie w tym temacie (zartów, zalotów i zaczepek ). I jak NIE zauwazyłes ,w tym własnie temacie wypowiedzialm sie na samym początku. Po co w wątku o kucharzu piszesz o balejażach i wdziankach?
Z ulv zartuje, bo sie lubimy, ty ze mną na takiej stopie nigdy nie bedziesz. Przyjedz na zlot, staniesz na bramce, do tego sie nadajesz. To zajecie nie wymaga inteligencji ani polotu umysłu, wystarczy byc na poziomie Pudziana. Ok, nie ty jestes Jarek - przyznaje rację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
No,no,noooooooo Nareszcie widzę prawdziwą Hilton Jak to się mówi:Baba z Jajami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
Tak na poczatku nie wypadalo by wchodzic do tematu czy sie znacie czy sie nie zanciez Ulv72 zartujecie czy nie komuś w temat ! czyz nie prawde pisze .
trzymaj kobieto cisnienie ! ! Ulv 72 ? tylko kolegą i to wirtualnym i w tym masz kobieto problem ! te twoje smutno mi okazywane tu publicznie i takie temu podobne ! do pudziana nie pasuje, choc osobiscie do niego nic nie mam a na bramke tym bardziej sie nie nadaje !a co inteligencji ani polotu umysłu hm ! to sie zobaczy ! bo jak Pani pisalas slowa pisane i mowione !
a czy ty kobieto wykazujesz sie jeszccze gdziekolwiek swoja wiedzą jezyka polskiego gdziekolwiek indziej jak tu >?czy ty wogole istniejesz gdzie indziej ze swojką inteligencją i polotem jak przed ulv 72 i tymi tu ktorzy Cie czasmi czytaja i nie czytaja .czy ty robisz jeszcze cokolwiek oprocz siedzenia tu na forum >? bo że gotować nie umiesz to juz napisaląs publicznie bo w 30 min, to nie wszystko sie gotuje tylko jajka , herbate . zupki w proszku i chyba bulion w kstkach !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
ricco napisał:
Tak na poczatku nie wypadalo by wchodzic do tematu czy sie znacie czy sie nie zanciez Ulv72 zartujecie czy nie komuś w temat ! czyz nie prawde pisze .
trzymaj kobieto cisnienie ! ! Ulv 72 ? tylko kolegą i to wirtualnym i w tym masz kobieto problem ! te twoje smutno mi okazywane tu publicznie i takie temu podobne ! do pudziana nie pasuje, choc osobiscie do niego nic nie mam a na bramke tym bardziej sie nie nadaje !a co inteligencji ani polotu umysłu hm ! to sie zobaczy ! bo jak Pani pisalas slowa pisane i mowione !
a czy ty kobieto wykazujesz sie jeszccze gdziekolwiek swoja wiedzą jezyka polskiego gdziekolwiek indziej jak tu >?czy ty wogole istniejesz gdzie indziej ze swojką inteligencją i polotem jak przed ulv 72 i tymi tu ktorzy Cie czasmi czytaja i nie czytaja .czy ty robisz jeszcze cokolwiek oprocz siedzenia tu na forum >? bo że gotować nie umiesz to juz napisaląs publicznie bo w 30 min, to nie wszystko sie gotuje tylko jajka , herbate . zupki w proszku i chyba bulion w kstkach !


Nie powinnam sie wtracac,ale to zrobie(taka juz moja natura)
Powiedz mi Ricco co Tobie przeszkadza,ze Hilton siedzi na forum a przede wszystkim co Ciebie to interesuje?
Masz ciekawsze zajecia to sie nimi zajmij a nie ludziom krew pijesz.
Osobiscie mialam kiedys zatarg z Hilton,ale nie przeszkadza mi to w tym aby uwazac iz jest rozgarnieta babka.
Nie sadze aby to byla Twoja sprawa czy ona rozmawia z Ulv-em czy tez z innym kolesiem i co robi gdy sie tutaj nie udziela.
A tak na marginesie to Ty chyba tez nie grzeszysz talentem kulinarnym skoro wode na herbate(bo herbaty sie nie gotuje) czy tez jajka gotujesz 30 minut.
Jak to sie mowi rzyganial kociol garnkowi....
Mam nadzieje ,ze oboje sie stawicie na spotkaniu i spor nie bedzie kontynuowany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok