Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3718 niezalogowanych)
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
ocho adwokat !!prosze !nastepna baba z jajam i!!!czy moze liczaca pociagniecia pedzla na soficie sie znudzily .bo stary juz spi !!! jak jest !? a to moj juz drugi zatarg z Hilton i nie pozwole sobie wiecej !ja pisalem do kucharza imieniem Jarek a jak mi tu jakas niespelniona w polsce nauczycielka podstawowki jezyka polskiego z Mchowa, mało ! słąbo znajacej jezyk ,ang. a jeszcze slabiej norweski uslyszany z tv NRK 1,2 i moż e klnącej swoje inteligentnej ,alokwentnej i z polotem , zycie waske damy w no !nie ublizająć nikomu !!wchodzi i nie pisze na temat to juz nie bedze uległy nastepny raz ! to ja udzielilem facetowi widze najtreściwszej informacji na temat jaki go interesowal jak do tej pory i nie takich sprostowań ozcekiwalem tak ja jak sam zainteresowany ! i prosiłem o sprostowanie jezeli cos ktos moze dopowiedzieć dopisac ale nie ma moj temat ! a kucharz Jarek może zrozumial może jest bardziej inteligentny >?,a odnosnie gotowania >? uroczy temat dal mnie !!!!
co dziś jadłem ? a co przygotowalem do jedzienia <>?przez tydzien np >?
prosze
wszytsko to czego brakuje polakom w norwegii ! (byl taki temat na forum) czyli jedzenie polskie
pierogi ruskie
pierogi z truskawkami bo mi ciasta zoastalo ( truskawki na Gronland ) 22 nok ( jakies 25 szt
och ! za pomnialem !
dzis do pracy wziolem sobie golabki ! zrobilem przedwczoraj a sosik pomidorowy wczoraj .
tak lubie gotowac ze przewaznie co drugi dzien cos ! a ze robie to wszysto dlużej jak Hilton niestety jak 30 min ! trudno !wedlug niektorych jestem kiepskim kucharzem
smacznego nie bede denerwowal niktorych
a !!!! Tak na marginiesie !!!!!! polecam polski sklep Sami Swoii oczywiście w OSLO
bylem tam z ciekawosci
chodz nie kupilem tam nic oprocz bulki tartej bo reszte potrzebnych produktow mam to dla tych co maja maszynki do mielenia (chyba nie musze wtajemniczać do czego maszynka do mielenia) serek twaróg do pierozkow jest , jest tez kapustka ogorki kiszone i wiele innych polskich produktow ktore ja potrafie zrobic lub zastąpic czym innym .!och! o salatce warzywnej z majonezikiem zrobionym wląsnorecznie zapomnialem . jeszcze raz smacznego życze !
Moze zrobie ze 100 szt pierogow z kapustą i grzybami na zlot ??? ! czas wykonania ?ok 2 h , i nie zwracac mi tu uwagi ze mozna szybciej !!!! mozna ale na szt ,a nie na jakosc ! ale Hilton zrobie z arszenikem !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
ricco napisał:
ocho adwokat !!prosze !nastepna baba z jajam i!!!czy moze liczaca pociagniecia pedzla na soficie sie znudzily .bo stary juz spi !!! jak jest !? a to moj juz drugi zatarg z Hilton i nie pozwole sobie wiecej !ja pisalem do kucharza imieniem Jarek a jak mi tu jakas niespelniona w polsce nauczycielka podstawowki jezyka polskiego z Mchowa, mało ! słąbo znajacej jezyk ,ang. a jeszcze slabiej norweski uslyszany z tv NRK 1,2 i moż e klnącej swoje inteligentnej ,alokwentnej i z polotem , zycie waske damy w no !nie ublizająć nikomu !!wchodzi i nie pisze na temat to juz nie bedze uległy nastepny raz ! to ja udzielilem facetowi widze najtreściwszej informacji na temat jaki go interesowal jak do tej pory i nie takich sprostowań ozcekiwalem tak ja jak sam zainteresowany ! i prosiłem o sprostowanie jezeli cos ktos moze dopowiedzieć dopisac ale nie ma moj temat ! a kucharz Jarek może zrozumial może jest bardziej inteligentny >?,a odnosnie gotowania >? uroczy temat dal mnie !!!!
co dziś jadłem ? a co przygotowalem do jedzienia <>?przez tydzien np >?
prosze
wszytsko to czego brakuje polakom w norwegii ! (byl taki temat na forum) czyli jedzenie polskie
pierogi ruskie
pierogi z truskawkami bo mi ciasta zoastalo ( truskawki na Gronland ) 22 nok ( jakies 25 szt
och ! za pomnialem !
dzis do pracy wziolem sobie golabki ! zrobilem przedwczoraj a sosik pomidorowy wczoraj .
tak lubie gotowac ze przewaznie co drugi dzien cos ! a ze robie to wszysto dlużej jak Hilton niestety jak 30 min ! trudno !wedlug niektorych jestem kiepskim kucharzem
smacznego nie bede denerwowal niktorych
a !!!! Tak na marginiesie !!!!!! polecam polski sklep Sami Swoii oczywiście w OSLO
bylem tam z ciekawosci
chodz nie kupilem tam nic oprocz bulki tartej bo reszte potrzebnych produktow mam to dla tych co maja maszynki do mielenia (chyba nie musze wtajemniczać do czego maszynka do mielenia) serek twaróg do pierozkow jest , jest tez kapustka ogorki kiszone i wiele innych polskich produktow ktore ja potrafie zrobic lub zastąpic czym innym .!och! o salatce warzywnej z majonezikiem zrobionym wląsnorecznie zapomnialem . jeszcze raz smacznego życze !
Moze zrobie ze 100 szt pierogow z kapustą i grzybami na zlot ??? ! czas wykonania ?ok 2 h , i nie zwracac mi tu uwagi ze mozna szybciej !!!! mozna ale na szt ,a nie na jakosc ! ale Hilton zrobie z arszenikem !!!!



Gosciu,Ty porabany jestes.Idz sie leczyc bo cos zle z Toba.
Przede wszystkim ,kiedy czytam Toje wypociny to musze sie BARDZO skupic,gdyz Twoj sposob wypowiedzi jest tak haotyczny, ze geniusz nie obczai o co Tobie w danym momencie chodzi.
Zarzucasz komus to i tamto a sam nawet nie potrafisz w racjonalny i spokojny sposob nakreslic swoich pretesji.
Skaczesz z tematu na temat jak konik polny po kwiatkach,nie konczysz tematu,zaczynasz nastepny.
Wspolczuje zonie,jesli tam tez sie tak zachowujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
spodziewalem sie takiej reakcji ! he...............znacie sie jak tyle sie tu nidzicie na forum wiec jaka mgla byc inna
gosciu napisal Pani cos na priw ,i nie bede pani ubliżal , przepraszam ze sie odezwalem ok ?!.kiedyś wydawlo by sie wycofalem sie w sposob inteligentny z dialogu z Hilton , jak nie zrozumiala to coz ! teraz sie wycofuje tutaj , i prosze jak cos nie zrozumiale nie czytac mnie .jak pisze Ricco poprostu omijac !
nastepnego razu nie bedzie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
ricco napisał:


Moze zrobie ze 100 szt pierogow z kapustą i grzybami na zlot ??? ! czas wykonania ?ok 2 h , i nie zwracac mi tu uwagi ze mozna szybciej !!!! mozna ale na szt ,a nie na jakosc ! ale Hilton zrobie z arszenikem !!!![/quote]

Zrob,zrob,na pewno niektorzy sie uciesza
Ja natomiast daruje sobie te pierog,i bo obawiam sie, ze moga byc z niebezpiecznym dodatkiem(np muchomorem sromotnikowym)
Pozostalym zycze smacznego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
ricco napisał:
spodziewalem sie takiej reakcji ! he...............znacie sie jak tyle sie tu nidzicie na forum wiec jaka mgla byc inna
gosciu napisal Pani cos na priw ,i nie bede pani ubliżal , przepraszam ze sie odezwalem ok ?!.kiedyś wydawlo by sie wycofalem sie w sposob inteligentny z dialogu z Hilton , jak nie zrozumiala to coz ! teraz sie wycofuje tutaj , i prosze jak cos nie zrozumiale nie czytac mnie .jak pisze Ricco poprostu omijac !
nastepnego razu nie bedzie !


   Niestety, ricco, nie tylko giovi2 styl twojego pisania utrudnia zrozumienie treści, twoje dłuższe posty nie dają się ogarnąć jako całość jednym czytaniem. Wymagają czytania praktycznie słowo po słowie, co zajmuje tylko niepotrzebnie dużo czasu. Jeśli życzysz sobie aby nie czytać twoich postów, to ich nie pisz, tak będzie prościej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
Dla giovi2 jeszcze nie ! ale zobaczymy jutor moze trzeba bedzie zrobic 150 szt z muchomorem <>?
gdzie ja tyle grzyba znajde >?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
JA PISZE WIADOMO DO KOGO ,ALE NIE DO DINO !
WIEC DINO MOZE NIE CZYTAC MNIE BO NIE JEST W TEMACIE ALE NIE MOZE ZABRANIAC MI TU PISAC !WIEC PO CO SEI ODZYWAC DO MNIE , ? PROSZE NAPISAC COS JARKOWI MOZE BO ON DO MNIE NIE PISAL ZE CZEGOS NIE ROZUMIE JAK NAPISZE ZAPYTA TO NAPISZE BARDZIE ZROZUMILAE ,CIEKAWE DLACZEGO TO OSOBY ZAKLADAJACE TEMAT NIE NAZEKAŁY NA MNIE JAK DOTAD >?
PROSZE SOBIE ODPOWIEDZEC SAMEMU !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
ricco napisał:
JA PISZE WIADOMO DO KOGO ,ALE NIE DO DINO !
WIEC DINO MOZE NIE CZYTAC MNIE BO NIE JEST W TEMACIE ALE NIE MOZE ZABRANIAC MI TU PISAC !WIEC PO CO SEI ODZYWAC DO MNIE , ? PROSZE NAPISAC COS JARKOWI MOZE BO ON DO MNIE NIE PISAL ZE CZEGOS NIE ROZUMIE JAK NAPISZE ZAPYTA TO NAPISZE BARDZIE ZROZUMILAE ,CIEKAWE DLACZEGO TO OSOBY ZAKLADAJACE TEMAT NIE NAZEKAŁY NA MNIE JAK DOTAD >?
PROSZE SOBIE ODPOWIEDZEC SAMEMU !


A Ty miales juz tu nic nie pisac,a na moj priv pisales,ze idziesz juz spac,bo jutro masz do wykonania jakas misje
To po co sie jeszcze produkujesz tutaj?Idz spac bo rano nie wstaniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ricco napisał:..PROSZE SOBIE ODPOWIEDZEC SAMEMU !CIĘŻKI facet JESTEŚ CZŁOWIECZE...
tak w rzeczywistości jak i w intelektualnej przenośni...! .
Niemniej żyj sobie dając żyć INNYM...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
ricco napisał:
JA PISZE WIADOMO DO KOGO ,ALE NIE DO DINO !
WIEC DINO MOZE NIE CZYTAC MNIE BO NIE JEST W TEMACIE ALE NIE MOZE ZABRANIAC MI TU PISAC !WIEC PO CO SEI ODZYWAC DO MNIE , ? PROSZE NAPISAC COS JARKOWI MOZE BO ON DO MNIE NIE PISAL ZE CZEGOS NIE ROZUMIE JAK NAPISZE ZAPYTA TO NAPISZE BARDZIE ZROZUMILAE ,CIEKAWE DLACZEGO TO OSOBY ZAKLADAJACE TEMAT NIE NAZEKAŁY NA MNIE JAK DOTAD >?
PROSZE SOBIE ODPOWIEDZEC SAMEMU !


   A żeś się nakrzyczał, gardło zaboli. Po pierwsze, forum jest publiczne, jeśli masz prywatne problemy, to pisz prywatnie. Po drugie, jak na razie nie zabroniono Ci pisać na tym forum, więc to uszanuj. Po trzecie, być może osoba zakładająca ten wątek "ma to w zadku", bądź nie czytała twoich wypocin. Po czwarte, to tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok