Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3735 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
B.K. napisał:
a teraz na wesoło..
no,no panie gwiazdorze-czyli masz nieodparta potrzebę posprzatac i przeczyścić wszystko ....a ja juz myslałam,ze tacy faceci wyginęli.....jak dinozaury
uważaj bo sie nie obrobisz jak dostaniesz lawine propozycji która by odmówiła takiemu przystojniakowi



b.k. nie wierz obrazkom ja ze trzy dni siedzialem przy photoshop-ie zanim te zdjecie wrzucilem tu, no
w wersji "real" portal ustawicznie je odrzucal z powodu wyjatkowej brzydoty haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ulv72 napisał:
no wlasnie... wiec szanowne panie forumowiczki, jesli ktoras z was uwaza, ze ma w swoim mieszkanku balagan, ze za duzo niepotrzebnych rzeczy jest i na nic miejsca nie ma, tzw. przestrzeni zyciowej ze kurz wszedzie, brudno, nie mowiac juz o tak codziennych, prozaicznych rzeczach jak niewyrzucone smieci czy tez gary w zmywaku, za ktore nie ma kto sie wziac....

to ja oferuje swa charytatywna pomoc jako Marysia, Pomoc Domowa

wystarczy mi kilka dni, no maksymalnie tydzien abyscie przekonaly sie, w jakim bledzie jestescie i jak bardzo wasze mieszkanko bylo czyste i schludne przed moim przybyciem, tzn. pomocy domowej


a i zapomnialem dodac...a dajcie mi jeszcze te zmywarke do naczyn obsluzyc....ta to dopiero potrafi zdzialac cuda z mieszkankiem


Sroda, godz. 17 u mnie Posprzatamy razem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
jest takie powiedzenie...nie to co ładne tylko to co sie komu podoba...
a pozatym do sprzatańska nie musisz byc sliczniutki....jak dostaniesz taki fartuszek w jadłuszka i sliweczki albo jakies kwiatki polne to dopiero bedziesz cacy



ps.brawo hilton...za włoski i do jaskini
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
gabriel napisał:
B.K. napisał:
..myslałam,ze tacy faceci wyginęli....OJ SZKODA SŁÓW ....
A już myślałem ,że chociaż Ty nie wpadniesz w Jego sidła....!


przepraszam ale jestem kobieta z krwi i kości i jak moge nie ulec takiej propozycji i to za free
wszak i twój urok na mnie działa nieodparcie ale niestety nie jesteś taki wspaniałomyslny jak ulv i nie chcesz ulzyć naszej,ciezkiej,kobiecej doli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ech...dziewczyny... ja tu o sprzataniu a wy o podrywaniu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ulv72 napisał:
ech...dziewczyny... ja tu o sprzataniu a wy o podrywaniu...
czyli i my i ty nie na temat, bo tu mialo byc o pracy dla kucharza hahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
ulv72 napisał:
ech...dziewczyny... ja tu o sprzataniu a wy o podrywaniu...

no patrzcie jeszcze mu cholerze źle...tym facetom nie dogodzisz
ale czyzby głodnemu chleb na mysli to ty pierwszy napomknąłeś o czyms takim co juz dawno zapomniałam-podrywaniu....ale czyba tylka ze stołka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
PROPONUJE TOBIE PRZEJDZ SIE DO ADECO W OSLO NA UL. KRISTIAN AUGUST GATA NIE PAMIETAM NUMERU ALE TO FIRMA ZNANA , ADECCO ,A NIEDALEKO ZAMKU KRÓLA WIEC LATWO TRAFIC ( PO LEWEJ ZARAZ NA POCZATKU IDĄC OD ZAMKU -PAŁACU )pamietam ze bylem tam bo jedenz moich zawodow to tez kucharz i bylo wile ofert ale tylko ze znajom. jez angielskiego wlasnie! malo byla tam pani ktora mowila w jez. polskim i włąsnie sie tym dzialem zajmowala , czyli nasza krajanka juz nie ma napewno. byly tez panie na parterze palące pewnie polskie marlboro w ilosci 3-ch pracujące tam ,mowiace czysto po polsku ale w branży budowlanej ale mam niemile wspomnienia z rozmowy z nimi ( przypomniał mi się polski urzad ) pozdrawiam panie !
NA STRONIE NAV WIDZE JEST TEZ PARENASCIE PROPOZYCJI KUCHARZY POMOCNIKOW SZEFOPW ITP.( NIE MAM POJECIA JAKIE TAM TRZEBA SPELNIAĆ WARUNKI !)
( JEZELI COS PRZEKRECILEM LUB NIEDOKLADNIE OPISALEM PROSZE STARA GWARDIE TU ( WIADOMO O KOGO CHODZI )O POPRAWKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ricco napisał:
PROPONUJE TOBIE PRZEJDZ SIE DO ADECO W OSLO NA UL. KRISTIAN AUGUST GATA NIE PAMIETAM NUMERU ALE TO FIRMA ZNANA , ADECCO ,A NIEDALEKO ZAMKU KRÓLA WIEC LATWO TRAFIC ( PO LEWEJ ZARAZ NA POCZATKU IDĄC OD ZAMKU -PAŁACU )pamietam ze bylem tam bo jedenz moich zawodow to tez kucharz i bylo wile ofert ale tylko ze znajom. jez angielskiego wlasnie! malo byla tam pani ktora mowila w jez. polskim i włąsnie sie tym dzialem zajmowala , czyli nasza krajanka juz nie ma napewno. byly tez panie na parterze palące pewnie polskie marlboro w ilosci 3-ch pracujące tam ,mowiace czysto po polsku ale w branży budowlanej ale mam niemile wspomnienia z rozmowy z nimi ( przypomniał mi się polski urzad ) pozdrawiam panie !
NA STRONIE NAV WIDZE JEST TEZ PARENASCIE PROPOZYCJI KUCHARZY POMOCNIKOW SZEFOPW ITP.( NIE MAM POJECIA JAKIE TAM TRZEBA SPELNIAĆ WARUNKI !)
( JEZELI COS PRZEKRECILEM LUB NIEDOKLADNIE OPISALEM PROSZE STARA GWARDIE TU ( WIADOMO O KOGO CHODZI )O POPRAWKI



ricco ... zerknij na watek Zlot forumowiczow.... dolaczysz do nas ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ricco napisał:
PROPONUJE TOBIE PRZEJDZ SIE DO ADECO W OSLO NA UL. KRISTIAN AUGUST GATA NIE PAMIETAM NUMERU ALE TO FIRMA ZNANA , ADECCO ,A NIEDALEKO ZAMKU KRÓLA WIEC LATWO TRAFIC ( PO LEWEJ ZARAZ NA POCZATKU IDĄC OD ZAMKU -PAŁACU )pamietam ze bylem tam bo jedenz moich zawodow to tez kucharz i bylo wile ofert ale tylko ze znajom. jez angielskiego wlasnie! malo byla tam pani ktora mowila w jez. polskim i włąsnie sie tym dzialem zajmowala , czyli nasza krajanka juz nie ma napewno. byly tez panie na parterze palące pewnie polskie marlboro w ilosci 3-ch pracujące tam ,mowiace czysto po polsku ale w branży budowlanej ale mam niemile wspomnienia z rozmowy z nimi ( przypomniał mi się polski urzad ) pozdrawiam panie !
NA STRONIE NAV WIDZE JEST TEZ PARENASCIE PROPOZYCJI KUCHARZY POMOCNIKOW SZEFOPW ITP.( NIE MAM POJECIA JAKIE TAM TRZEBA SPELNIAĆ WARUNKI !)
( JEZELI COS PRZEKRECILEM LUB NIEDOKLADNIE OPISALEM PROSZE STARA GWARDIE TU ( WIADOMO O KOGO CHODZI )O POPRAWKI


Proponuje ci, abys poszedł do Adecco, w Oslo, na ul. Kristian August gata, numeru nie pamietam. Adecco to znana firma, poza tym jej biuro miesci sie niedaleko siedziby króla, wiec łatwo jest trafić. Jeden z moich zawodów to kucharz, dlatego byłem tam jakis czas temu. Widziałem wiele ofert, ale jednym z warunków była znajomosc języka angielskiego. Jedna z pań, które zajmowały sie tym działem, mówiła po polsku, ale bardzo prawdopodobne, ze juz tam nie pracuje. Na parterze spotkałem trzy Polki, z branzy budowlanej ( paliły chyba marlboro przywiezione z Polski). Rozmowe z nimi wspominam niemiło, jak polski urząd, ale panie pozdrawiam !
Na stronie NAVu jest kilkanaście ofert dla kucharzy pomocników, szefów itp. ale nie mam pojecia jakie trzeba spełniac warunki.

Ricco, napisałam to na twoja prosbe, chociaz nie jestem w zadnej gwardii i nie czepiam sie ciebie oczywiscie. Piszesz bardzo chaotycznie, radziłabym zwolnic tempo zeby cos zrozumiec trzeba czytac cie kilka razy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok