Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Wojciech Swies Karol Pitek Zbigniew Karpinski N O faacet Remigiusz Kluska Riggman Adamski77 Stanley87 (1111 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..twoj problem zaczął sie w momencie pierwszej zaległoś
ci...a pożniej zrobiła się kumulacja...powinieneś już wtedy zareagować uprzejmie ale stanoaczo...zwykle jest tak ze w każdej firmie szanują pracownika na którym im zależy..odwrotnie a mianowicie ze jesteś jednym z wielu i zastąpionym..to najgorsza relacja
...jakkolwiek masz pensję!...żadne odliczanie nie wchodzi w gre!...nawet gdybyś byl najgorszym pracownikiem...pracodawca popełnia błąd a ty zaogniłeś sytuacje nie rozmawiając o tych zwrotach za szkolenie uprzejmie tylko wysłałeś maila...błąd!...wg mnie twoja przyszłośćw tej firmie już nie istnieje....wyslij uprzejma prośbę o zaplate całych pensji...albo odpowiedzą albo nie...z potem już wezwanie do zapłaty....powinienes mieć już prawnika albo kogoś kto bedzie twoim pełnomocnikiem..
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Stanley87 napisał:
przez ostatnie mieisace milczalem bylem cierpliwy i pokorny. .
Na tym wlasnie polega twoj blad. Wiesz dlaczego dinozaury wyginely...bo sie nie umialy komunikowac, zamiast podkulac ogon, milczec to trzeba upominac sie o swoje. Swiat dzieli sie na 2 typy ludzi tych co gnoja i tych co sa gnojeni. Ty na 110% nalezysz do tego drugiego i tutaj nam dupe zawracasz bo nie umiesz sie KOMUNIKOWAC

Idz chlopie do jakiegos psychologa-terapie to Ci mozg troche nakieruje na wlasciwe tory, pogadaj z ludzmi na zywo a nie e-maile, milczenie i paranoje. Potem takie debile wychodza w tlum i strzelaja do ludzi bo maja problem z glowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Stanley87
(Stanley87)
Wiking
Słuchaj Ty balasie! Taki jesteś kozak to dawaj profil na FB i adres i się przekonamy jaki jesteś twardzieli. Jak znasz sytuacji to japa w kubeł a ludzie dzieła się na mądrych i debili i ty jesteś właśnie jebanym debilem. Dzięki mojej cierpliwości i pokorze zyskałem dziesiątki dowodów na dyskryminację ale jesteś za tępy żeby to pojąć. i pal gumę cioto z tego portalu bo takich chamów ze wsi Tutaj nie trzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Stanley87
(Stanley87)
Wiking
Dziękuję za dyskusje mam już prawnika a jeśli chodzi o ta cała komunikację to poprostu ufałem że to co mówią zmienia. Każdego miesiąca obiecywali że ok mamy plan, będą zmiany itd. Dlatego trwało to tak długi czas. Może się starali może nie mieli ochoty nic zmienić tylko się mnie pozbyć. czas pokaże.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Stanley87 napisał:
Słuchaj Ty balasie! Taki jesteś kozak to dawaj profil na FB i adres i się przekonamy jaki jesteś twardzieli. Jak znasz sytuacji to japa w kubeł a ludzie dzieła się na mądrych i debili i ty jesteś właśnie jebanym debilem. Dzięki mojej cierpliwości i pokorze zyskałem dziesiątki dowodów na dyskryminację ale jesteś za tępy żeby to pojąć. i pal gumę cioto z tego portalu bo takich chamów ze wsi Tutaj nie trzeba

sorry ale nie zapraszam do domu psycholi wiec te przekonanie sie niestety nie sprawdzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok