Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd do kraju nad WISŁĄ!. - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Marcin Kobinski piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo G123 G-321 Riggman KrzysiekB1 (1682 niezalogowanych)
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Dnia 22-10-22 /Sobota/ wyjeżdżam do polandii Fordem Connect z okolic Ski/Moss. na Śląsk, okolice Wrocław - Katowice.
Mogę zabrać po drodze, drobne rzeczy/ paczki i takie tam inne.
Gdyby, ktokolwiek cokolwiek, to proszę pisać na priv, umówimy się i podjadę pod podany adres tu w Norge.
Ewentualne zamówienia zbieram do 21-10-22 Piątek do godziny 22:22.
Pozdrawiam.
Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Nadal aktualne.
Pozostało miejsce na 2 walizki, lub paczki.
Ogólnie 0,7x 0,4x 1,1-m.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Dnia 22-10-22 /Sobota/ wyjeżdżam do polandii Fordem Connect z okolic Ski/Moss. na Śląsk, okolice Wrocław - Katowice.
Mogę zabrać po drodze, drobne rzeczy/ paczki i takie tam inne.
Gdyby, ktokolwiek cokolwiek, to proszę pisać na priv, umówimy się i podjadę pod podany adres tu w Norge.
Ewentualne zamówienia zbieram do 21-10-22 Piątek do godziny 22:22.
Pozdrawiam.Gabriel.


Skąd w Norwegii wyjeżdżasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Jak jedziesz tym zlomem co stal Ci 2 lata to juz w polowie trasy zdechnie bo znow slimaki ci zaatakuja wtryskiwacze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:

Skąd w Norwegii wyjeżdżasz?

SKI / MOSS
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Jak jedziesz tym zlomem co stal Ci 2 lata to juz w polowie trasy zdechnie bo znow slimaki ci zaatakuja wtryskiwacze
TYPOWY STALKING, stosowany przez podobno prowadzącego firmę TFUuuu.

Auto ma aktualny przegląd na następne 2-lata.
Dałem sobie radę i to pomimo waszych CHAMSKICH SZTUCZEK tu na forum.
Teraz natomiast zjeżdżam do polandii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Jak jedziesz tym zlomem co stal Ci 2 lata to juz w polowie trasy zdechnie bo znow slimaki ci zaatakuja wtryskiwacze
Wtryskiwacze w fordzidle nie zaatakowały ślimaki.
Tylko chamska zagrywka pseudo mechaniora, który jak ty ma firmę i trzy dostawczaki transity Vw.
Z zawiści "pomagał" uruchomić silnik i tak pomagał, że jeszcze gorzej rozpieprzył i zostawił na pastwę losu, na dodatek podpuszczając norga by ten żądał bezwarunkowego usunięcia auta z chaszczy za stodołą.
Teraz dopiero wyszło szydło z worka.
A fordzidło ma wymienioną na nową / rozpieprzoną po złości / pompę wysokiego ciśnienia, oraz dodatkowo wtryski i inne podzespoły zasilające.
I "chodzi jak zegarek".
I mam w odbycie to co ty tutaj piszesz hejterku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:
Jak jedziesz tym zlomem co stal Ci 2 lata to juz w polowie trasy zdechnie bo znow slimaki ci zaatakuja wtryskiwacze
[b]
Teraz natomiast zjeżdżam do polandii


Jedz w cholere Ty nedzny darmozjadzie, usun tez konto na MN zeby twoje wypociny nie czytac

Ps. Mam tez nadzieje ze nikt z toba jechac nie bedzie bo ten teoj zlom rozkraczy sie w polowie i zadne paczki nie dojada/ chodz mysle ze ludzie nie byli tak naiwni zeby tobie powierzac jakas eøasnac jak sam nie umiesz swojej upilnowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok