Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Pomoc z Finn.no - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Jakub Haręza Onty_Ja_Gabriel_3. Ostroleka hulajki RobSonic Daga Salis Łukasz Rosłaniec Jarek2101 (2273 niezalogowanych)
7 Postów
Ostroleka
(Ostroleka)
Wiking
Czesc, staram się ogarnąć zasady działania Finn.no ale jakoś średnio mi to wychodzi.

Czy ktoś bardziej ogarnięty mogłyby mi podać kontakt do osoby która wystawiła te ogłoszenie?

Jeg fant dette på finn.no: www.finn.no/244023052

Chciałbym kupić ten sprzęt i przywieźć do Polski. Ja oczywiście mieszkam w Warszawie a wiec jakaś pomoc będzie miłe widziana, oczywiecie odpłatnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ostroleka napisał:
Czesc, staram się ogarnąć zasady działania Finn.no ale jakoś średnio mi to wychodzi.
Czy ktoś bardziej ogarnięty mogłyby mi podać kontakt do osoby która wystawiła te ogłoszenie?
Jeg fant dette på finn.no: www.finn.no/244023052
Chciałbym kupić ten sprzęt i przywieźć do Polski. Ja oczywiście mieszkam w Warszawie a wiec jakaś pomoc będzie miłe widziana, oczywiecie odpłatnie.

Przecież masz jak byk okienko send melding, czyli wyślij wiadomość.
Klikasz w to i piszesz choćby po angielsku, że kochasz, pragniesz i chcesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ostroleka
(Ostroleka)
Wiking
Pisałem w okienku ale brak odpowiedzi. Czy tam można jakiś telefon/mail uzyskać do gościa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
jak napisales to zobacz jakie info jest pod twoja wiadomoscia jka SENDT to znaczy ze nie przeczytal a jak SETT to przeczytal i ma Cie w dupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ostroleka
(Ostroleka)
Wiking
Dzięki, jest SENDT. Zakładam ze to może być jakiś dziadek co nie ogarnia forum i pewno lepiej byłoby z nim telefonicznie się skontaktować ale nie ma tutaj telefonu. Macie może pls jakieś pomysły w tym zakresie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
mozesz tak

1. pod send melding moze masz vis tlf to klikasz i tam masz numer tel
2. moze ma imie i nazwisko jako konto to wchodzisz na gulesider.no( cos jak nasza panorama firm) i tam go znajdujesz, adres okreslasz z ogloszenia jako kod pocztowy
3. zobacz czy ma jakies inne ogloszenia i moze tam jest nr tel

Jak nic z powyzszych to musisz czekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ostroleka
(Ostroleka)
Wiking
Mam jeszcze prośbę o ustalenie telefonu kontaktowego co autora tego ogłoszenia:

Jeg fant dette på finn.no: www.finn.no/207341117

Wyglada na to ze mam nieaktywne konto (nie mogę go zweryfikować po mieszkam w Polsce) i przez to nie mam dostępu do danych osobowych autora ogłoszenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Jak byk stoi...kuzwa gosciu

907 57 929
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ostroleka
(Ostroleka)
Wiking
No widzisz, ja tego nie widzę na swoim koncie…
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok