Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Znaleziona karta kredydowa/ fryzjer - Norwegia

9 Postów
Fabianito27 ..
(Fabio27)
Wiking
Witam ! Dwie sprawy:
1. Znalazłem dzisiaj na ulicy jak wracałem z lotniska kartę kredytową, lepiej oddać na policję czy wysłać pod wskazany na niej adres ?
2. Od miesięcy szukam fryzjera/fryzjerki, który/a raz w miesiącu będzie mogła mnie obciąć, bo zawsze wracam jak szmata do Polski, tak więc jak ktoś widział na lotnisku wysokiego zarośniętego jak dziki agrest chłopaka, tak więc to ja

Ps: okolice Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Fabianito27 ..
(Fabio27)
Wiking
Wymieniłem dwie opcje, bo nie wiedziałem którą wybrać: Policja czy pójście na pocztę
IQ 98
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Fabianito27 ..
(Fabio27)
Wiking
Mam nadzieję że znajdę kiedyś Twoją i zrobię tak jak doradziłeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Fabianito27 ..
(Fabio27)
Wiking
Tobie chciało się pisać tą historię o swoich przeżyciach z kartami o 2 w nocy ?
Musisz mieć nudne życie :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sara74
(Sara74)
Wiking
Kartę pociąć drobno na kawalki i wyrzucić ale jak znajdziesz w sklepie to oddać sprzedawcy. Nawet gdybyś odnalazł tą osobę np przez Internet to mało prawdopodobne że podjedzie do ciebie po odbiór. Jak znajdziesz paszport czy prawo jazdy to lepiej zwrócić do właściciela albo na policję. W Norwegii "znaleźne"" nie istnieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Masakra ludzie, ja jak znalazłem kartę to zadzwoniłem do kolesia i się ucieszył przyjechał i podziękował. Na gulesider lub 1881.no są wszystkie dane jak się zna imię i nazwisko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas