Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak sie dostać ?? - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G EWA J Tomasz Szymanski mart enty boj fra oszlo Justyna0108 Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. Rooftop-AS Emil Moderator Natalia Ad Myszka1p Adaś1983 (1936 niezalogowanych)
1 Post
Adaś1983
(Adaś1983)
Wiking
Witam
Jestem tu nowy więc licze na wyrozumiałość
Moja dziewczyna mieszka w Forde ,chciałbym ja odwiedzić tzn.zrobic jej niespodzianke
Jak moge w cywilizowany sposób dostać się tam z Alesund badż Bergen?
Bedę wdzięczny za każdą podpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Z przykroscia musze Cie uswiadomic, ze w N nie ma cywilizowanych srodkow transportu. Tak z miesiac wczesniej, mozna bylo sie zabrac konskim wozem z sianem ............ ale ten sezon sie skonczyl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Adaś1983 napisał:
Witam
Jestem tu nowy więc licze na wyrozumiałość
Moja dziewczyna mieszka w Forde ,chciałbym ja odwiedzić tzn.zrobic jej niespodzianke
Jak moge w cywilizowany sposób dostać się tam z Alesund badż Bergen?
Bedę wdzięczny za każdą podpowiedź


Mysle, ze najelpiej rowerem. Ewentualnie autostopem, ale nie wsiadaj do Tesli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Adaś1983 napisał:
Witam
Jestem tu nowy więc licze na wyrozumiałość
Moja dziewczyna mieszka w Forde ,chciałbym ja odwiedzić tzn.zrobic jej niespodzianke
Jak moge w cywilizowany sposób dostać się tam z Alesund badż Bergen?
Bedę wdzięczny za każdą podpowiedź
Z tą niespodzianką, to może być wątpliwa przyjemność dla tej "dziewczyny". Zwłaszcza, jak trafisz w nieodpowiednim momencie, a ona akurat będzie /................................/.
Niemniej, Førde to duże powiatowe miasto i na pewno ma jakieś połączenia komunikacyjne z resztą okręgu a już zwłaszcza Bergen czy Ålesund.
Zajrzyj sobie na strony regionalnych przewoźników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Z twojego IP wynika iż jesteś w tym momencie w polsce.
Czy wybierając miejscowości Bergen lub Ålesund, kierowałeś się lokalnymi lotniskami do których możesz dolecieć z polandii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
W Førde też jest lotnisko i to bardzo blisko miasta, pewnie można tam dolecieć z tych obu miast o których pisałeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rooftop-AS
(Rooftop-AS)
Wiking
Jak masz czas i ochote to przylec na lotnisko Oslo Gardermoen. O 22.35 odjezdza autobus linii VY170 Oslo - Førde. W Førde bedziesz okolo 7 rano. Bilety i cennik na stronie www vy no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok