Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ok - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. gal anonim babiak (1563 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Na tą chwilę, mogę podać iż poszukiwany gość, nadal mieszka pod wskazanym norweskim adresem, dlatego proszę całą sprawę zgłosić do Norweskiej Policji poprzez ich stronę. www.politiet.no/
Można napisać po angielsku, nawet stronę można mieć po angielsku, wystarczy wybrać odpowiedni język w prawym górnym rogu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
juz dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
dziękuję, w takim razie piszemy do policji w Oslo i jedziemy do naszej żeby przekazać informacje, jeżeli mogę prosić o usunięcie wpisu gdzie te wszystkie dane podałem to będę wdzięczny bo będę miał jeszcze ja kłopoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
juz dziekuje
Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to iż ten gość, jest tu na tym forum oficjalnie zapisany pod swoim imieniem i nazwiskiem.
Loguje się jako >Siderman<
Nie bardzo rozumiem dlaczego tak nagle zlikwidowałeś swoje posty?
Możesz pisać na moje PW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
PerfectAnetaLyjakLaskowsk napisał:
dziękuję, w takim razie piszemy do policji w Oslo i jedziemy do naszej żeby przekazać informacje, jeżeli mogę prosić o usunięcie wpisu gdzie te wszystkie dane podałem to będę wdzięczny bo będę miał jeszcze ja kłopoty Jeszcze raz napiszę, w Norwegi można oficjalnie podawać dane osobowe osób poszukiwanych przez policję.
Nic nie będę usuwał.
Ten gość to oszust, dzwoniłem do kogoś co tam kiedyś mieszkał i powiedział iż to nieprzyjemny gość, kombinator i tak dalej bym uważał na niego jak mam robić z nim interes.
Dlatego uważam iż ten temat, powinien być jasny i czytelny, dla innych, którzy mogą z tym oszustem się spotkać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok