Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd matki z dzieckiem - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G ciekawski ciekawski maX d robert zielinski Joanna Kuchnicka boj fra oszlo KonkoN Patrycja88 JanAntoni (1586 niezalogowanych)
5 Postów
Patrycja88
(Patrycja88)
Wiking
Witam, byla partnerka wyjechała z synem (4 lata) do obecnego partnera. Przed wyjazdem podpisałem zgodę na paszport, który ma być odebrany w Polsce pod koniec października. Dodatkowo byla partnerka chce abym podpisał zgodę na wyjazd dziecka za granicę na 3 lata. Zgoda ma byc podpisana u notariusza i przetłumaczona na język norweski. Mam jednak wątpliwości czemu ma służyć taki dokument? Czy ktoś może orientuje się do cZego będzie jej to potrzebne? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Patrycja88 napisał:
Witam, byla partnerka wyjechała z synem (4 lata) do obecnego partnera. Przed wyjazdem podpisałem zgodę na paszport, który ma być odebrany w Polsce pod koniec października. Dodatkowo byla partnerka chce abym podpisał zgodę na wyjazd dziecka za granicę na 3 lata. Zgoda ma byc podpisana u notariusza i przetłumaczona na język norweski. Mam jednak wątpliwości czemu ma służyć taki dokument? Czy ktoś może orientuje się do cZego będzie jej to potrzebne? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Patrycja to partnerka czy kto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...prawdopodobnie nie jesteś pozbawiony praw rodzicielskich,więc musisz wyrazić zgodę na wydanie paszportu,żeby dziecko opuściło Polske..
...właściwie jest to pozwolenie czasowe z twojej strony ,więc po upływie 3 lat matka będzię musiała ponownie prosić cię o zgode...inaczej mówiąc paszport dziecka straci ważność...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patrycja88
(Patrycja88)
Wiking
Dobrze, wszystko rozumiem, ale pytanie brzmiało do czego jest to potrzebne? Czy do załatwienia jakiś formalności czy zwyczajnie chce mnue "udupic"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patrycja88
(Patrycja88)
Wiking
Jakie to ma znaczenie, przy opisanym problemie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...że,,strzelasz ,,z damskiego profilu w temacie dosyć wrażliwym...hmmmm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patrycja88
(Patrycja88)
Wiking
Ludzie pisze w sprawie mojego partnera, którego syn (4 lata) wyjechał do Norwegii , ja mam na imie Patrycja i staram sie mu pomóc. Nie rozumiem co w tym dziwnego. Myślałam ze można tu znaleźć pomoc, ale dla Was wazniejsza jest kwestia nazwy użytkownika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Dokumenty, o ktorych piszesz nie sluza niczemu, poza zaspokojeniem norweskich przepisow imigracyjnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patrycja88
(Patrycja88)
Wiking
Dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...dokładnie tak..
...dziecko niepełnoletnie musi posiadać paszport ,dowód osobisty nie wystarczy ...
...3 lata ,bo chodzi o aktualizacje zdjęcia paszportowego...maluchy tak szybko zmieniają wygląd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok