Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

bank - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Paulina d Krystian19831 Woch (1209 niezalogowanych)
17 Postów
Paulina d
(Paulina d)
Wiking
witam. orientuje sie ktos czy w norwegii mozna miec 2 konta bankowe ? I czy w spare 68 Nord mozna otworzyc konto I odrazu aplikowac o karta kredytowa ? wie ktos cos ??? prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Paulina d napisał:
witam. orientuje sie ktos czy w norwegii mozna miec 2 konta bankowe ? I czy w spare 68 Nord mozna otworzyc konto I odrazu aplikowac o karta kredytowa ? wie ktos cos ??? prosze o pomoc
- Co do ilości kont bankowych, to możesz otworzyć tyle ile chcesz, oczywiście o ile masz wystarczająco dużo zbędnej gotówki. Konta nie są darmowe.
- Co zaś do tego konkretnego banku. Jaki masz problem, by wejść na ich stronę i poszukać konkretnych odpowiedzi z pierwszej ręki. Przecież i tak musisz na tej stronie złożyć wniosek o założenie konta.
Pamiętaj iż niektóre banki, wymagają znajomości norweskiego, ewentualnie angielskiego.
To tyle z mojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...mozesz miec wiele kont...
...tez niekoniecznie norweskich
...np. sa szwedzkie banki internetowe,takze i norweskie internetowe
...np. DNB jest monopolista na rynku i jak PKO BP w Polsce pobiera oplaty za ...prowadzenie rachunku,za wydanie karty kredytowej oraz za jej zmiane,etc...
...polecam N0RVEGIAN BANK,SBANKEN...w jedym wplywa ci wyplata ,w drugim oszczedzasz ,w trzecim maja lepsze ubezpieczenia,lokaty...
...jednak zwroc uwage na wszystkie oplaty,np. moze byc oplata za wyplate w bankomacie w Norwegii a zagranica niekoniecznie,moze byc lepsze tansze ubezpieczenie podrozne,wyzsze oprocentowanie lokat,itd...
...czuwaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok