Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź

Pomoc chorobowe - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Tomasz Szymanski Kasia K sweet man Jan Henryk Wachala Ikett Agnes333 Darek Wikar Kaszub1981 BKS 1945 Monika Grzybowska KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. NorweskiPolakk Bratek (831 niezalogowanych)
7 Postów
Darek Wikar
(Daroo26)
Wiking
Witam.
W Norwegii 3 dni temu przy wyjeździe z miejsca pracy skręciłem nogę. Teraz jestem w Polsce i okazało się że czeka mnie 2 miesiące leżenia z nogą w ortezie. Otrzymałem zwolnienie lekarskie w Polsce ale u tego pracodawcy w Norwegii pracuje dopiero 3 tygodnie a słyszałem że muszę przepracować przynajmniej miesiąc. Wcześniej w tym roku pracowałem w innej norweskiej firmie. I moje pytanie czy mam jakieś szanse na uzyskanie chorobowego ? Czy jest ktoś tu kto zna się na tym i mógłby mi w tej sprawie doradzić? Za pomoc jestem w stanie zapłacić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Musisz miec przepracowane 4 tygodnie.. Jaką masz umowę? Na cały etat czy na pół a moze to kontrakt?Wyjechałeś do polski na urlop? Czy powinienes byc w pracy czy w tym czasie pracodawca nie mial dla ciebie pracy? Moze uda sie naciągnąc ten 1 tydzien .. Napisz mi dokladnie dzien zawarcia umowy oraz dzień zdarzenia..rozumiem ze wychodziles z pracy jak to sie stało..ale czy pozniej miales do pracy wrocic czy miales wolne..a jesli wolne to do kiedy..czy juz zglosiles pracodawcy i do NAV zwolnienie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram