Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Uprawnienia norweskie - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jan Maryjan Kasia K ja ja LukaszPelc Łukasz Ch Kolec89 Nieinwazyjny Uokboy . (2356 niezalogowanych)
3 Posty
Kolec89
(Kolec89)
Wiking
Witam wszystkich mam pytanie posiadam uprawnienia na ciężki sprzęt budowlany rożnego typu są to uprawnienia polskie i duńskie problem jest w tym ze norweski pracodawca wymaga norweskich uprawnień i moje pytanie brzmi czy jest w norwegii jakiś urząd tak jak w Polsce jest UDT (urząd dozoru technicznego) który mógłby zweryfikować moje uprawnienia i je przetłumaczyć żebym mógł pracować na tych maszynach?
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Mateusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Kolec89 napisał:
Witam wszystkich mam pytanie posiadam uprawnienia na ciężki sprzęt budowlany rożnego typu są to uprawnienia polskie i duńskie problem jest w tym ze norweski pracodawca wymaga norweskich uprawnień i moje pytanie brzmi czy jest w norwegii jakiś urząd tak jak w Polsce jest UDT (urząd dozoru technicznego) który mógłby zweryfikować moje uprawnienia i je przetłumaczyć żebym mógł pracować na tych maszynach?
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Mateusz


Hej, tutaj znajdziesz możesz odpowiedź: www.mojanorwegia.pl/edukacja/nostryfikac...-z-polski-14947.html
Zgłoś wpis
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
Arbeidstilsynet musi wydac Ci tzw zatwierdzenie, trwa to ok 3 mies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kolec89
(Kolec89)
Wiking
Właśnie dzisiaj do nich napisałem i wysłałem certyfikaty zobaczymy co odpiszą. Dzięki za info pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kolec89
(Kolec89)
Wiking
Dziękuje za info pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
ja tez przerabialem przez nich bo tutaj na tym duzym trucku pracuje chyba kalmar przy przeladunku kontenerow to trzeba to przetlumaczyc u przysieglego tlumacza, wypelnic druczek taki tam jest do wydrukowania i zeskanowania oraz wysylalo sie kiedys na post"arbeidstilsynet.no.

Wazne jest zeby napisac to po norwesku to wtedy szybiej niz 3 mies to trwa, ja mialem 2 tyg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok