Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Krzysztof Śmigiel Janusz Mazur AREK BUCZEK (33605 niezalogowanych)
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Gabriel, a gdzie ja napisałam, że protestanci nie obchodzą Wielkanocy??? Obchodzą, ale w bardziej biblijny sposób. Oczywiście nie uniknęli nasiąknięcia pogaństwem. Ale to inny temat.
Są też ugrupowania protestanckie, które nie celebrują ani Świąt Bożego Narodzenia, ani Wielkanocy.
Gabriel, od dziś będę pamiętać, że jestem tu, na tym świecie i tym kim jestem nie dzięki Bogu, ale jajkom i zajączkom wielkanocnym Dziś zrobię sobie w domu ołtarzyk i codziennie będę bić przed nimi pokłony z wdzięczności
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gama28 napisał:
Gabriel, a gdzie ja napisałam, że protestanci nie obchodzą Wielkanocy??? Obchodzą, ale w bardziej biblijny sposób.Oczywiście nie uniknęli nasiąknięcia pogaństwem. Ale to inny temat.
Są też ugrupowania protestanckie, które nie celebrują ani Świąt Bożego Narodzenia, ani Wielkanocy.
Gabriel, od dziś będę pamiętać, że jestem tu, na tym świecie i tym kim jestem nie dzięki Bogu, ale jajkom i zajączkom wielkanocnym:laugh: Dziś zrobię sobie w domu ołtarzyk i codziennie będę bić przed nimi pokłony z wdzięczności
Z tej Twojej wypowiedzi Bije po oczach ZADUFANIE...
czyżby Twoi Religijni nauczyciele preferowali takie nastawienie do INNYCH od NICH samych...?
Wstydź się za tą powyższą wypowiedź ...

Tak a pro po ...CO TY uważasz za pogaństwo... ? .
Wszak dla pierwotnych plemion /Takie jeszcze są na tym padole ziemskim/Twoja religia będzie pogańska...
Zastanów się nad tym co wypowiadasz na zewnątrz ...
Wszak jesteś podobno bardziej wyedukowana od tych przedstawicieli pierwotnych plemion...
Na dokładkę ....
A czy nie uważasz ,że w Tej Świątyni do której regularnie zmierzasz by się w spokoju wyluzować i zjednoczyć w myśli z Najwyższym ...
Ołtarz przed którym Twój Pastor odmawia modły nie jest dla INNYCH RÓWNIEŻ POGAŃSKI....!!!...??? .

A jeżeli tak nie uważasz to dlaczego...? i czym różni się jeden od drugiego...?
Zastanów się dogłębnie nad Tym problemem...
A może dzień stanie się dla Ciebie bardziej pogodniejszy a otoczenie przyjaźniejsze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dzień mam absolutnie pogodny Nawet wesoły od samego rana, dzięki tobie Gabriel. Tam gdzie uczeszczam nie ma ołtarza, tylko mikrofon i stolik na Biblie. Na resztę tematów niestety nie jestem w stanie dyskutować z tak oswieconym człowiekiem jak ty, pasuje...A tak na zakonczenie, moj Bog nie mieszka w "świątyniach ręka ludzka budowanych".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gama28 napisał:
Dzień mam absolutnie pogodny Nawet wesoły od samego rana, dzięki tobie Gabriel. Tam gdzie uczeszczam nie ma ołtarza, tylko mikrofon i stolik na Biblie. Na resztę tematów niestety nie jestem w stanie dyskutować z tak oswieconym człowiekiem jak ty, pasuje...A tak na zakonczenie, moj Bog nie mieszka w "świątyniach ręka ludzka budowanych".
STOLIK I BIBLIA ...TO TEŻ OŁTARZ ... przecież może leżeć na ZIEMI RODZICIELCE WSZELAKIEGO ŻYCIA na TEJ PLANECIE... a do czego potrzebna jest WAM Biblia...?
A Mikrofon do czego jest potrzebny wszak by modlić się do Boga , nie potrzeba w ogóle wyrazać cokolwiek na głos zewnętrzny... poprzez wymowę czy też czytanie jakiegokolwiek tekstu...
Dla niektórych wyznań TA BIBLIA też jest takim samym pogańskim gadżetem jak dla CIEBIE Jajko, lub baranek ... lub każdy inny atrybut jakiegokolwiek współczesnego kultu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Joanna P
(Asiaa91)
Wiking
Właśnie jestem ciekawa jak w Norwegii spędza się świeta????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Asiaa91 napisał:
Właśnie jestem ciekawa jak w Norwegii spędza się świeta????

Ramanadan tak jak w większości juz zachodnich cywilizacji jest przestrzegany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Asiaa91 napisał:
Właśnie jestem ciekawa jak w Norwegii spędza się świeta????
w gorach na nartach albo gdzies w tajlandii czy na kanarach... w tym roku, w czwarterk 10 kwietnia cala norwegia zwalania jeszcze bardziej... 2 tygodnie urlopu dla wiekszosci ludzi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok