Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poszukuje transportu do polski - Norwegia

21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
witam poszukuje transportu mam do przewiezienia 4 koła aluminiowe 16 cali do polski w okolice opola lub wysyłka kurierem w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
peter1306744 napisał:
witam poszukuje transportu mam do przewiezienia 4 koła aluminiowe 16 cali do polski w okolice opola lub wysyłka kurierem w polsce

Tutaj znajdziesz www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/tr...aczki_+przeprowadzki
Zgłoś wpis
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
mój tel 96682672
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
kochana oni kasuja jakby złoto wiezli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
ty g.. ciu....u. wyprowadzam sie i chce zabrac wszystko ze soba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
peter1306744 napisał:
ty g.. ciu....u. wyprowadzam sie i chce zabrac wszystko ze soba



kultura....to coś czego ci brakuje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
peter1306744 napisał:
widac po twoim profilu co robisz hejterze nie dotyczy ciebie sprawa lub nie chcesz pomóc to sie nie wpierdalaj i bez zbednych komentarzy .miłego dnia ci zycze i tak samo niech cie potraktuja jak bedziesz potrzebował pomocy pracuje dwa dni z dojazdem w norwegi i mysli ze pana boga za dupe złapał

kultura i nic więcej.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
peter1306744 napisał:
widac po twoim profilu co robisz hejterze nie dotyczy ciebie sprawa lub nie chcesz pomóc to sie nie wpierdalaj i bez zbednych komentarzy .miłego dnia ci zycze i tak samo niech cie potraktuja jak bedziesz potrzebował pomocy pracuje dwa dni z dojazdem w norwegi i mysli ze pana boga za dupe złapał

a czy twój mały móżdżek rozumie ile miejsca w samochodzie zajmują 4 extra felgi?myślałeś że ktoś zawali sobie bagażnik twoim złomem za 500 koron?? aha widzę że masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu więc wejdź jeszcze raz na mój profil i postaraj się zrozumieć od kiedy tu jestem.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"Post został usunięty. Informujemy, że zgodnie z regulaminem portalu, użytkowników obowiązuje zakaz umieszczania treści wulgarnych: Pkt. 7 Użytkownik zobowiązuje się nie umieszczać w Serwisie, w szczególności w swoim Profilu, komentarzach, blogu, forach dyskusyjnych treści wulgarnych, o charakterze erotycznym, wzbudzających rasizm, prześladowanie z przyczyn etnicznych, kulturowych bądź religijnych, promujących lub sprzyjających działaniom przestępczym, naruszających prawa osób trzecich, w tym prawa własności intelektualnej lub stanowiące inną formę naruszenia dóbr prawnie chronionych.

Zobacz miejsce postu:
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...ortu--do-polski.html


Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół MojaNorwegia.pl "
może ktoś mi napisze gdzie?? ..w jakim poscie?? złamałem regulamin tego portalu??? a to chyba jakiś żart : "Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół MojaNorwegia.pl"

to chyba jakeś jaja :-0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok