Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
NIE ZA FLASZKE TYLKO REALNA CENE 400-500 KORON ANIE JAK ZA ZŁOTO 1200
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Karolam)
Wiking
W pl przesłanie samych felg do innego miasta to koszt ponad 200 zl tak więc wcale się nie dziwie że przewoźnik woła 1200 kr . Jakby nie patrzeć miejsca trochę zajmuje i droga też trochę dluższa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
co ty chlopie opowiadasz w takim przypadku wszyscy sprzedajacy z allegro ifirmy wysyłkowe by zbankrutowały paleta kurierem to koszt 150 zl a 4 koła 50 kurier gdzie ty zyjesz jesli bedziesz mi tyle płacił za przewóz to dzisiaj zakładam firme
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
wejdz na allegro i kup felgi symulacja i zobacz ile przesyłka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
zapraszam cennik ofert kurierskich www.epaka.pl/cennik-przesylek/dhl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
peter1306744 napisał:
zapraszam cennik ofert kurierskich www.epaka.pl/cennik-przesylek/dhl

no i super że znalazłeś taniego przewoźnika ,dzwoń szybko do nich i rezerwuj usługę ......
tylko mały problem z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie........DHL nie wykonuje swoich usług w Norwegii ale ze Szwecji tak. więc koła w bagażnik i wio do Szwecji wysłać przesyłke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Piotrek może powinieneś sobie odpuścić dalsze posty w tym temacie ??taka fajna osóbka o nicku karolam jest bardziej ogarnięta w temacie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Karolam napisał:
W pl przesłanie samych felg do innego miasta to koszt ponad 200 zl tak więc wcale się nie dziwie że przewoźnik woła 1200 kr . Jakby nie patrzeć miejsca trochę zajmuje i droga też trochę dluższa
1200nok za 4 kola w takim sprinterze to mozna by zarobic z 30 000 nok na jednym kursie. Niewiasto bedziesz moim spedytorem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Karolam)
Wiking
Nie potrzeba symulacji , przerabiałam temat w październiku i wiem jaka kwote płaciłam za przesyłke pobraniową. Gdybym miała teraz przy sobie potwierdzenie to byś się mocno zdziwił. Bo raczej logiczne jest że wszystkich czterech razem nie zapakujesz tylko pojedynczo lub po dwa . Nie zawsze warto sugerować się cennikiem bo gdy idziemy nadać przesyłke cena może ulec zmianie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
piotr nowak
(peter1306744)
Wiking
wstawiłem ci link do wszystkich kurierów ,dałes sie zrobic z wysoka przesyłka znana sztuczka towar niska cena a przesyłka kosmos
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok