Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6942 niezalogowanych)
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
krzysztof1970krk napisał:
kontemplacja
starożytni rosjanie mieli takie przysłowie :
jak Cię nie stać na obrone , to nie atakuj
bo nie wiesz czym zaatakowany może odpowiedzieć


...............a w którym wieku przed naszą erą żyli ci Rosjanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie przesadzaj Krzysztof. Po tobie akurat takiej odpowiedzi się spodziewałem. Niczym nie zaskoczyłeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
jasta102 napisał:
Nie przesadzaj Krzysztof. Po tobie akurat takiej odpowiedzi się spodziewałem. Niczym nie zaskoczyłeś

A ty czyms zaskakujesz? Mnie nie. Jestes prymitywny, wręcz pierwotny. Stać cie na gówniarskie odzywki w stylu " wyjdz z wozeczka", nic konkretnego nie masz do powiedzenia. Potrafisz ubliżac rodakom, tylko dla tego ze chca sobie pojechac do Australii, argumentując swoje zachowanie tym, iz ONZ i ktos tam jeszcze stwierdzili ze Norwegia to najlepszy kraj do zycia. Mam pytanie do ciebie jasta : DLACZEGO NIE ZACZNIESZ UBLIZAC NORWEGOM, KTORZY PRZESIEDLAJĄ SIE DO HISZPANII???? Idz do nich, zacznij ich wyzywac nieudacznikami i zacznij miec pretensje do nich, jak oni mają czelnosc opuszczac wlasna ojczyzne - najlepszy kraj do zycia i zamieszkac w Hiszpanii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Hilton
jesli dla kogoś zrodłem wiedzy o świecie jest ekran znalezionego na wystawce komputera ,to nie dziw się jego tekstom.
tacy bedą szczekać na wszystkich i na wszystko co wydaje im się zagrozeniem i merdać ogonem na swojego pana ...
jasta ma obroze z napisem: norkownia wiec szczeka na innych ktorzy ośmielają się tu być ,toż to jego teretorium ,tu sobie biega,szczeka i oznacza swoje terytorium
w całym tym swoim dobrobycie nie zauwazył nawet swojej obrozy teraz załorzą mu kaganiec ,ale i tego nie zauwazy w całej swej głupocie .......(bo przecież wazne jest by spadło coś z pańskiego stołu........)
jasta nie moze zrozumieć ze są burki i Wilki ,niby jedna rodzina ,ale rózne podejscie do Życia
ps
jasta polecam ci poczytaj coś wiecej niz posty na MN np( Mickiewicza ,Kochanowskiego,Krasickiego...wątpie czy zrozumiesz ,ale może mniej bedziesz szekał na Swoich...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
dla wszystkich inteligentnych
bo wątpie czy jasta zrozumie tekst tej piosenki

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
No jeszcze nie łopanowałem tak dobże jenzyka polskiego to nie dam rady czytacz Myckewicza, ale Polske Qrwy to rozumniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Magua)
Wiking
wracajac do tematu. czy polacy to qurwy. ja jestem zdania ze problem tkwi w naszym mysleniu, naszej mentalnosci. wszyscy przyjechalismy tu za lepszym zyciem a wychowani w duchu katolicyzmu-faszyzmu, faszerowani ideologicznym klamstwem jestesmy jak psy spuszczeni z lancucha. chulaj dusza piekla nie ma. kto nie poradzil sobie w polsce i spieprzyl kawal swojego zycia w ojczyznie za wszelka cene chce ulozyc lub chociaz sprobowac sobie ulozyc zycie tu w Norwegi a tak radykalna zmiana myslenia (lub jego proba) tak radykalna zmiana otoczenia, proba wtopienia sie w noreskie spoleczenstwo (jednym wychodzi to lepiej innym gorzej) konczy sie zazwyczaj erupcja naszych "najlepszych" cech: qurestwo, zawisc, podlosc, po trupach do celu.... ale czy w polsce jest inaczej? my po prostu od pokolen jestesmy wychowywani do walki, wyscigu..... zreszta co ja mowie... nie wazna nawet nacja.... tak skonstruowana jest ludzka psychika: egoizm.... i juz to najbardziej pierwotna z cech i tak! polacy na obczyznie to qurwy. ALE!!! NIE WSZYSCY!!!! Coraz czesciej spotykam ludzi zyczliwych, pomocnych, i szczerych! (a moze to ja sie nauczylem po prostu wychwytywac ich z tlumu?) ktorzy po blizszym poznaniu potrafia powiedziec: sluchaj, w tym i w tym moge Ci pomoc, to moge Ci podpowiedziec reszte musisz zalatwic sobie sam i mysle ze to jest ok. szkoda strzepic jezyka jaki kon jest kazdy widzi a medal zawsze ma dwie strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Maguma
zgadzam sie z Tobą i z tym co napisałeś i cieszy mnie ze trafiają sie dobrzy ludzie na tej norkowskiej ziemi
ja nie twierdze ze ich niema , ja tylko chciałbym zeby było ich wiecej
byśmy wspierali się jak inne narodowości ...........tlko tyle

ps Wszystkim bez wyjatkow SZALONEJ Andzrejkowej Zabawy Życze !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Renata Myhre
(npi npi)
Wiking
Kochani Rodacy - kochajmy i szynujmy się - właśnie za to że jesteśmy Polakami - dziećmi Polski - naszej ukochanej ojczyzny!

Szczere braterstwo wyjdzie nam tylko na zdrowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok