Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Energia - Norwegia

Czytali temat:
mart enty N O noregg Remigiusz Kluska Riggman Wojtek 1977katowice Wladman Marta Wolska (1205 niezalogowanych)
6 Postów
Wojtek 1977katowice
(Wojtek 1977katowice)
Wiking
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie energii. W jaki sposób znaleść najtańszego dostawce prądu w NORWEGII. Obecnie mieszkam w Kolbotn. Za
odpowiedzi dziękuję. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
cob2
(cob2)
Wiking
Jest kilku tanich dostawców. Ja korzystam z Gudbrandsdal energii. Tylko 1 øre marży, żadnej opłaty miesięcznej, aplikacja w której można sprawdzać w miarę na bieżąco zużycie i koszt.
Nie polecam agva i Nordlys Energi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
niczym sie nie roznia, ja mialem hafslunda kiedys , teraz Kraftiket. Jeden ciul jaki dostawca jak masz spot pris
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
cob2
(cob2)
Wiking
Właśnie nie.
Przy 1000 kw zużycia różnice mogą sięgać około 100 kr i więcej.
Niby nie dużo ale ziarnko do ziarnka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
cob2 napisał:
Właśnie nie.
Przy 1000 kw zużycia różnice mogą sięgać około 100 kr i więcej.
Niby nie dużo ale ziarnko do ziarnka


ta aplikacje to kazdy operator pradu ma. Dostawcami sa Hafslund czy Elvia teraz inna nazwa a reszta jak piszesz ten gul--cos tam czy moj Kraftiket to tylko firmy co skupuja wedlug nordPool. Przechodzenie od jednogo do drugiego dla 100 kr to szkoda zachodu bo musisz zmieniac efakture, inne terminy platnosci itp. Pozatym masz w kazdej firmie jakis program lojalnosciowy to ci cos wpadnie. Te wszystkie firmy dobrze pilnuja zeby zbytnio nie odbiegac od reszty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
cob2
(cob2)
Wiking
Jak tam wolisz. Dla mnie to nigdy nie był problem wklepac nowa efakture czy avtalegiro. Terminy płatności zawsze możesz dogadać. Jak kto woli. Możesz próbować zaoszczędzić ( im więcej zużywasz tym większa różnica) albo olać te 100+ koron i siedzieć gdzie ci się żywnie podoba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok