Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Huawei - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty N O boj fra oszlo Anna xxx jacek.kobalczyk@wp.pl Riggman MkoMko (1425 niezalogowanych)
1 Post
jacek.kobalczyk@wp.pl
(jacek.kobalczyk@wp.pl)
Wiking
Wiram Mam pytanie a mianowicie czy można przeslac nowy telefon zakupiony w Polsce paczką do Norwegii i czy jest to objete cłem.Dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
jacek.kobalczyk@wp.pl napisał:
Wiram Mam pytanie a mianowicie czy można przeslac nowy telefon zakupiony w Polsce paczką do Norwegii i czy jest to objete cłem.Dziękuję.
Cla nie ma, ale jest VAT 25%. No i dochodzi oplata pocztowa 150 NOK jak wartosc przesylki ponizej 3000 NOK. Poczta nie pobiera oplat jezeli wartosc przesylki jest ponizej 350 NOK. Ogolnie podatek 25% powinno placic sie zawsze, ale poczta czesto przepuszcza paczki o malej wartosci bez dodatkowych oplat. Mimo wszystko musisz zalozyc , ze bedziesz placil dodatkowo 25% VAT + 150 NOK wiecej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Elise napisał:
jacek.kobalczyk@wp.pl napisał:
Wiram Mam pytanie a mianowicie czy można przeslac nowy telefon zakupiony w Polsce paczką do Norwegii i czy jest to objete cłem.Dziękuję.
Cla nie ma, ale jest VAT 25%. No i dochodzi oplata pocztowa 150 NOK jak wartosc przesylki ponizej 3000 NOK. Poczta nie pobiera oplat jezeli wartosc przesylki jest ponizej 350 NOK. Ogolnie podatek 25% powinno placic sie zawsze, ale poczta czesto przepuszcza paczki o malej wartosci bez dodatkowych oplat. Mimo wszystko musisz zalozyc , ze bedziesz placil dodatkowo 25% VAT + 150 NOK wiecej.


no i czekal jeszcze 3-4 tyg na paczke. Poczta to najgorsza alternatywa na paczke. czesto przychodzi otwarta lub grzebana tak nawiasem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok