Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polak Polakowi!!! - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O mart enty boj fra oszlo Danuta Maria Adam Inwałd Bartosz Tom Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas marek.marek.marek Dziewczyna13 Michał300 Patrycja Buxton (1713 niezalogowanych)
9 Postów
Dziewczyna13
(Dziewczyna13)
Wiking
Kurde dziewczyny co jest z wami nie tak tu w Norwegii w innym kraju ??? Ja jestem tu od czterech lat tu, ale z przerwami, na pocztku pracowałam na czarno sprzątając, ale teraz zaczęłam pracę w firmie w takiej co Polacy pracują i no właśnie... Kur... Dlaczego wy takie jesteście że jedna wyżej sra niż dupę ma??? Dlaczego jedna drugiej kłodi pod nogi kładie,dlaczego jedna zrobi wszystko aby być lepsza od drugiej, dlaczego jedna robi pod górkę drugiej zamiast kur.. Pomóc i Polka Polce??? Kur... Jestem w szoku co się dzieje tu. Za nim tu przyleciałam to mówiono mi, uważaj na Polaków,Ale ja nie wierzylam, ale właśnie doświadczam tego. Kur... Szok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...we wszystkich polskich firemkach czy z polskimi pracownikami tak jest...
....to jest na porządku dziennym...podlizywania,obgadywania,intrygi,donoszenia ,pomówienia...
...taki ,,narut,, !
...dlatego zalecam wszystkim rozsądnym unikać takich firemek,podejmowac prace u obcokrajowców,tylko....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ps. czy ktos kiedyś słyszał o polskim szefie,który jest uczciwy????
..bo ja nigdy
...jeżeli tak...to z imienia i nazwiska prosze zgłosic do plebiscytu na ...pracodawce roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
ps. czy ktos kiedyś słyszał o polskim szefie,który jest uczciwy????
..bo ja nigdy
...jeżeli tak...to z imienia i nazwiska prosze zgłosic do plebiscytu na ...pracodawce roku



...brak kandydatow ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
...we wszystkich polskich firemkach czy z polskimi pracownikami tak jest...
...dlatego zalecam wszystkim rozsądnym unikać takich firemek,podejmowac prace u obcokrajowców,tylko....

Sek w tym ze takich firm gdzie nie ma naszych przynajmij w branzy mopa lub kielni zwyczajnie brak...norwescy wyzyskiwacze lubi polakow i polki bo pojda tam pracowac gdzie inni by nie poszli. Mnie to tez tak zastanawia, kiedys robilem jako vaktmester i byla taka pani co przychodzila sprzatac....ani be ani me w jakimkolwiek jezyku, komunikowanie na migi a jak sie z nia gadalo to wyzej srXXX niz widziala. Norki sie z niej smialy ze musza palcami pokazywac i z google tlumaczem chodzic...taka smutna prawda pan sprzatajacych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dziewczyna13
(Dziewczyna13)
Wiking
Ja pracuje w firmie dość znanej w Norwegii, pracują tam Polacy i powiem wam ze mnie to aż tak wkur..., że osoba na takim poziomie jak ja, nie jest ani kierownikiem ani brygadzista i zwraca mi uwagę, że mam nie rozmawiać w pracy, że mam robić tak a nie inaczej, że przerwa mi się skończyła i mam wziąść się za robotę i wiele innych komentarzy że strony drugiej osoby. Uważa się za kierownika i huk wie za kogo. Ja pierdziele jesteśmy tu aby pracować i sobie pomagać itd a nie aby rządzić kimś, kuźwa ja poprostu jestem w szoku, że Polak Polaka gnoić chce! Sytuacja moja była również taka, że były nadgodziny i ja byłam po całym tygodniu zmęczona bo dużo godzin pracowałyśmy i poprostu w sobotę nie chciałam zostać dłużej i mieć tych nadgodzin to oczywiście poleciały na skarge do kierownika bo ja nie chce zostać, bo ja kuźwa muszę. Ja pierd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...we firmach gdzie robia chlopy nie jest lepiej...brud smrod i ubostwo moralne...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...oglaszam ponownie konkurs na polskiego pracodawce roku !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
bojfraoszlo napisał:
...we wszystkich polskich firemkach czy z polskimi pracownikami tak jest...
...dlatego zalecam wszystkim rozsądnym unikać takich firemek,podejmowac prace u obcokrajowców,tylko....

Sek w tym ze takich firm gdzie nie ma naszych przynajmij w branzy mopa lub kielni zwyczajnie brak...norwescy wyzyskiwacze lubi polakow i polki bo pojda tam pracowac gdzie inni by nie poszli. Mnie to tez tak zastanawia, kiedys robilem jako vaktmester i byla taka pani co przychodzila sprzatac....ani be ani me w jakimkolwiek jezyku, komunikowanie na migi a jak sie z nia gadalo to wyzej srXXX niz widziala. Norki sie z niej smialy ze musza palcami pokazywac i z google tlumaczem chodzic...taka smutna prawda pan sprzatajacych


wierze w twoja historie czy tez historie o tej pani...niestety w budownictwie jest podobnie...70% chlopa nie gdaka w zadnym jezyku nawet polskim...wiadomo w tej branzy nie ma co wymagac kultury osobistej,najnizsze kasty zawodowe
...jedyny kontakt ,dobry kontakt z budowlancami z Polski jaki mam,to ludzie ktorzy trafili do branzy przypadkiem lub z powodu fnansowego...z takimi to mozna znalezc jeszcze wspolny jezyk,czy temat niebudowlany...
Ps. znajomosc jezyka tez nie swiadczy o inteligencji...Polacy maja z tym problem od lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dziewczyna13
(Dziewczyna13)
Wiking
A ostatnio pomyślałam, że lepiej było by pracować wśród mężczyzn, bo baby gorsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok