Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Logowanie do banku dnb - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Waldemar Mikołajczyk krystyna puchniarska Onty_Ja_Gabriel_3. Pawel 04 Dawid071302 Danielsz89 Adrian Pranga Mariusz Ługowski Piotr Skowronski agnieszka.m123 (2319 niezalogowanych)
1 Post
Dawid071302
(Dawid071302)
Wiking
Witam wszystki.Mam taki problem ze nie mogę się zalogować na moje konto ponieważ wyparłem tokena…posiadam pin kody i mogę się zalogować na altanę ale przy logowaniu do banku potrzebny jest norweski nr telefonu. Chodzi o to ze chcem wypłacić pieniądze z konta. Mam ważna kartę ale przy operacji w polskim bankomacie jest wiadomość żeby skonsultować się z bankiem. Dodam ze karta nigdy nie była używana w noregi i nie pracuje w norwegi od dwóch lat a jeśli chodzi o zadzwonienie do banku to mój angielski jest na takim poziomie ze nie potrafię się dogadać…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Krystyna Wisniewska
(Krystyna)
Wiking
Co to znaczy "wyparlem tokena". Po drugie jak nie uzywasz konta i nie pracujesz w Norwegii juz 2 lata to konto jest napewno zablokowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Krystyna Wisniewska
(Krystyna)
Wiking
Co to znaczy "wyparlem tokena". Po drugie jak nie uzywasz konta i nie pracujesz w Norwegii juz 2 lata to konto jest napewno zablokowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ano ,,wyparł tokena" czyli wyparł się go!....a teraz chce ,,go" przeprosić....czyli skrucha ...i pokorność wróciła...zapewne przyponiało się ,że może jest tam jakaś kasa,ze zwrotu podatku...bo funfle dostali a ja cwaniakowałem,olałem norweski bank...
Ps. jestem pewien ,że jak tam bedzie minus za obsługe konta,to oleje sprawe po raz drugi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok